Oto Lastik

Published on Şubat 21st, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Michelin Bayileri Primacy 3 Lansmanında Buluştu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Michelin bayileri, yol güvenliğinde tamamen yeni bir çığır açacak Michelin Primacy 3 lansmanında bir araya geldi. İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de düzenlenen ve 250 bayinin katılımıyla gerçekleşen lansmanlarda Michelin Primacy 3 lastikleri kalitesi ile bayilerini etkilemeyi başardı.

Michelin bayileri 2012 Mart ayında satışa sunulacak yeni Primacy 3 lastikleri için İstanbul, Ankara, Adana ve İzmir’de düzenlenen lansmanlarla bir araya geldi.

Michelin Binek- 4×4 – Kamyonet Ürün Teknik Müdürü Erkan Celiloğlu yaptığı sunumlarla yeni Primacy 3 lastiklerinin teknolojisi ve sağladığı ekstra performans, yol tutuşu, ıslak ve kuru zeminde rakiplerine göre daha kısa fren mesafesi gibi birçok özelliğini bayilere aktardı.

250 Michelin bayisinin katıldığı lansmanlarda “3 güç ile güvenlik” parolasıyla kuru zeminde frenleme, ıslak zeminde frenleme ve ıslak zeminde virajda 1 numara olan yeni Primacy 3 lastikleri kalitesi ile bayileri etkilemeyi başardı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags:Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑