Peugeot, Yeni Peugeot 5008 ve Yeni Peugeot Traveller ile İstanbul Auto Show 2017’de

 • peugeot-5008-2016-143-uk-215392-43

Peugeot, ürün gamında yükseliş stratejisi çerçevesinde yeni modellerini ve sınıf lideri teknolojilerini, 16. Uluslararası Otomobil Fuarı Auto Show 2017’de, yeni mimarisiyle göze çarpan standında otomobil severlerle buluşturuyor. 21-30 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Auto Show 2017’de Peugeot Türkiye, 3. Salon’da yer alan 1 140 m2’lik standında, 14 modeliyle yerini alıyor.

SUV Segmentine tamamen yeni bir soluk getiren yedi koltuklu Yeni SUV Peugeot 5008 ve Hafif Ticari Araç pazarına iddialı giriş yapmaya hazırlanan Yeni Peugeot Traveller Türk tüketicilerle ilk kez buluşuyor.

Çok kısa zaman önce Türkiye’de satışa sunulan ve dünyada ilk defa İstanbul Auto Show 2017’de sergilenen Yeni Peugeot 301 ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek modellerin tanıtımı vesilesiyle, Peugeot DMOA Bölge Direktörü Jean Christophe Quesmard fuarın açılış günü olan 20 Nisan Perşembe günü saat 11:00’da Peugeot standında düzenlenecek olan Basın Toplantısı’na katılmak üzere İsanbul’da olacaklar.

Ayrıca otomobil severlerin efsane olarak adlandırdığı 208 GTI by Peugeot Sport modeli ve sportif karakteri ile 308 GTi by Peugeot Sport’da Peugeot markasının sportif genlerini öne çıkararak Performans alanında yerlerini alıyor. Peugeot, İstanbul Auto Show 2017 kapsamında ürün gamının tamamını tanıtma imkanı da buluyor.

Peugeot standında 208, 308, 2008, 3008, 508 ve Partner modellerinin yanı sıra bir çok sürpriz, İstanbul Auto Show 2017’i ziyaret edecek otomobil severleri Peugeot standında bekliyor.

– Büyük hacimli 7 kişilik Compact SUV’lere ilgi yükseliyor

Peugeot, yeni 5008 SUV modeliyle her geçen gün daha da büyüyen Compact SUV pazarında üç temel hedefe odaklanmış durumda: markanın sınıf atlama stratejisini sürdürmek, uluslararası pazarlarda başarı yakalamak ve yedi koltuklu Compact SUV pazarında öncü olmak.Yeni Peugeot i-Cockpit® yolcu kabininin kalite algısını yükseltiyor

Yenilikçi ve fütüristik Peugeot i-Cockpit®’in en yeni ve güncel hali sürücü ve beraberindeki yolculara benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Kompakt boyutlara sahip direksiyon simidi, konsola entegre 8 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ve 12,3 inç büyüklüğündeki dijital head-up display gibi özelliklerle yeni Peugeot i-Cockpit® üstün grafikleri ve şık animasyonlarıyla sürücünün hayatını kolaylaştırıyor. Dokunma hassasiyeti yüksek ekran sürücünün ihtiyacı olan bilgileri hızlı ve okunması kolay bir görünümle ekrana yansıtıyor. Sürücü bu ekran üzerinden: radyo, klima, uydu navigasyon, araç ayarları ve telefon gibi bilgilere kolaylıkla erişebiliyor.

GT Line ve GT versiyonlarında sunulan i-Cockpit® Amplify tamamen yeni bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor. Sadece görsel bir şölen olmakla kalmayan i-Cockpit® Amplify bünyesinde barındırdığı özelliklerle aynı zamanda görme dışındaki tüm diğer duyuları da harekete geçiriyor. Orta konsolda bulunan düğmeyle aktif hale gelen i-Cockpit® Amplify hemen hemen tüm duyuları harekete geçiriyor: ekranın ambiyans ışığının parlaklığı ve rengini değiştirerek görmek, ses sisteminin ayarlarıyla duymak, beş farklı programa sahip masajlı koltuklarla dokunmak, kokulu havalandırma ızgaralarıyla koklamak.

Daha fazla fonksiyona sahip geniş iç mekan

Yeni Peugeot 5008 SUV, 2,8 metrelik dingil mesafesiyle Compact SUV pazarınında öne çıkıyor. 4,64 metre uzunluğu ile kompakt boyutlar ortaya koyan yeni Peugeot 5008 SUV; yeni Peugeot 3008 SUV’dan 19 cm ve orijinal 5008 versiyonundan ise 11 cm daha uzun. Söz konusu boyut ve gövde orantılarıyla kompakt dış boyutlar ortaya koyan yeni Peugeot 5008 SUV buna karşın sürücü ve beraberindeki yolculara son derece geniş bir yaşam alanı sunuyor. Boyut artışına paralel olarak ikinci koltuk sırası 60 mm daha fazla diz mesafesi sunuluyor. Aracın optimize edilen mimarisi sunulan paketin sadece bir parçasını oluşturuyor. Sınıfındaki en geniş bagaj hacmini sunan Peugeot 5008 SUV’un yedi koltuklu kullanımda 780 litre VDA olan bagaj hacmi beş koltuklu kullanımda 1060 litreye kadar çıkıyor. İkinci koltuk sırasındaki her biri uzunluk ve sırtlık eğimi ayarlı üç adet bağımsız katlanabilir koltuk son derece pratik bir şekilde katlanabilirken, üçüncü sıradaki bağımsız iki adet koltuk sadece katlanmakla kalmıyor aynı zamanda sadece 11 kg ağırlığı ve pratik mekanizmasıyla zahmetsiz bir şekilde sökülebiliyor. Üçüncü sıradaki her bir koltuğun sökülmesiyle 39 litre ek bagaj hacmi yaratılmış oluyor. Katlanabilir ön yolcu koltuğu ile 3,20 metreye kadar uzunluğa sahip nesneleri taşımak için alan yaratılabilirken eller-serbest elektromotorlu bagaj kapağı ise kullanım kolaylığını destekliyor. Kabin içine dağıtılan toplam 39 litrelik saklama alanlarıyla küçük eşyaların neden olabileceği kalabalık da ortadan kalkıyor.

Gösterişli dış tasarıma sahip bir SUV

Henüz ilk bakışta yeni Peugeot 5008 SUV bir SUV olduğunu hemen hissettiriyor. Bir otomobili SUV yapan bütün nitelikleri bünyesinde barındırıyor: yatay ve uzun motor kaputu, dik ve yüksek burun tasarımı, şişkin çamurluklar ve yüksek omuz çizgisi ile gösterişli görünüyor. Tüm versiyonlarda standart olarak sunulan tavan raylarıyla birlikte 1,64 metrelik yükseklik ise bu yapıyı destekliyor.

Yeni Peugeot 5008 SUV profilden bakıldığında güçlü ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Önden bakıldığında geniş radyatör ızgarası krom yüzeyiyle gösterişli bir görünüm sergilerken, parlak siyah şeridi ve ‘aslan pençesi’ formundaki LED arka stop lambaları ise karakteristik Peugeot SUV özellikleri olarak öne çıkıyor.

Üst düzey sürüş ve yolculuk keyfi

308 ve 3008 SUV gibi yeni 5008 SUV da Peugeot’nun Efficient Modular Platformunu (EMP2) ve güncel Euro 6.1 motorlardan yararlanıyor. Sağlamlığı, rijitliği ve fonksiyonelliği ile ön plana çıkan EMP2 platformu sayesinde orijinal 5008 modeline göre 95 kg daha hafif bir yapı elde ediliyor. Benzinli PureTech ve Dizel BlueHDi motor seçenekleri sınıfındaki rakiplerinden daha üstün performans ve yakıt ekonomisi özellikleri sergiliyor. Benzinli motorlarda 115 g/km’nin altında olan CO2 emisyon salınım değeri, dizel motorda ise 105 g/km’nin de altında kalıyor.

Yeni Peugeot 5008 SUV sahip olduğu özelliklerle yolculuk kavramına tamamen yeni bir boyut getiriyor. Mükemmel ses yalıtımı ve konfor odaklı bir dizi özellik yolculukları keyfe dönüştürüyor. Yan yükseltileriyle vücudu tamamen saran konforlu koltuklar isteğe bağlı olarak çok nokta masaj sistemiyle donatılabiliyor. FOCAL® Premium Hi-Fi ses sistemi yolculukları keyfe dönüştürürken, açılabilir panoramik cam tavan aydınlık ve ferah bir yaşam alanını beraberinde getiriyor. Ayrıca Android Auto, ve Apple CarplayTM uyumlu Mirror Screen fonksiyonu, akıllı telefon sesli komut desteği (Android S-Voice or Apple Siri) ve 3D navigasyon sistemi ile ileri düzeyde bağlantılılık imkanı da sunuyor.

YENİ PEUGEOT TRAVELLER – Premium yolculuk ve konfor dünyasına davet

2016 Cenevre Otomobil Fuarında dünya tanıtımı yapılan Peugeot TRAVELLER, Türkiye’de Combispace ve VIP Shuttle dünyasına son derece iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.Peugeot Tasarım bölümü markanın SUV ve binek modellerinin yeni tasarım dilini bu sınıfa da taşıdı. Böylece Peugeot TRAVELLER güçlü ve zarif hatlara sahip son derece iddialı bir görünüm sergiliyor. Peugeot, TRAVELLER modelini sınıfında referans noktası olması için birçok üstün özellikle donattı. Modüler EMP2 platformundan yararlanılarak geliştirilen yeni şasi; üstün kalite, verimlilik ve sınıf rekortmeni tüketim değerlerini beraberinde getiriyor.

Modern teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanan BlueHDi Euro6 motorlar SCR (Selective Catalytic Reduction) ve katkılı DPF (Dizel Partikül Filtre) dahil günümüz motor teknolojisinin en etkin ve verimli emisyon kontrol teknolojileriyle donatıldı.

180 HP ve 400 Nm’ye kadar farklı güç alternatiflerine sahip olan ve kullanıma sunulduğu Temmuz 2013’ten bu yana başarısını birçok kez kanıtlamış olan motor, üstün sürüş keyfi ve performansı bir arada sunuyor. Peugeot TRAVELLER ürün gamı ortalama 140 g/km CO2 emisyon ve 5,4 l/100 km tüketim olmak üzere sınıfının en iyi değerine imza atıyor.

Peugeot’nun üstün bilgi birikimi ve deneyiminin bir yansıması olarak Peugeot Traveller üst sınıf bir ambiyans ile konfor seviyesi ve son derece keyifli bir yolculuk vaat ediyor. 9 koltuğa kadar farklı oturma kombinasyonlarına sahip olan iç mekanı ve kimi bu sınıfta benzersiz zengin ekipman seviyesiyle Peugeot TRAVELLER bir yandan yaşamı kolaylaştırırken, diğer yandan ise günlük kullanıma uygun bir yapı vaat ediyor.

Aralık 2015’te açıklanan EuroNCAP çarpışma testlerinden ‘5 Yıldız’ alan Peugeot Traveller aynı zamanda yüksek güvenlik beklentilerini de yerine getiriyor.

208 GTi VE 308 GTi – Peugeot Sport imzasını taşıyan standart sporcular

Son derece titiz ve performans tutkunu Peugeot Sport’un uzman mühendisleri günlük kullanıma uygun kaliteden ödün vermeyen, tasarımıyla büyüleyen ve performansıyla meydan okuyan iki adet sporcu yarattı: 208 GTi by Peugeot Sport ve 308 GTi by Peugeot Sport.

Sadece tasarımıyla büyülemekle kalmayan 208 GTi by Peugeot Sport aynı zamanda mat mavi/parlak siyah olmak üzere iki rengi sentezleyen çift renkli ve çift malzemeli yeni gövde tasarımıyla bütün bakışları üzerinde topluyor. Ön lansman niteliğinde olan yeni tasarımlı 208 GTi by Peugeot Sport, 308 GTi by Peugeot Sport ile birlikte Cenevre Otomobil Fuarında performans tutkunlarıyla buluşacak. Peugeot, Peugeot Sport 308 GTi’in performansını daha yakından deneyimlemek üzere Peugeot performans ve spor otomobil tutkunlarına simülatör deneyimi sunacak.

H. Hüseyin YAYLA

Hüseyin Yayla Kimdir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

118 Cevaplar

 1. Ahmet Güner dedi ki:

  Peugeot 5008 iç mekan konusunda beni çok etkiledi ayrıca 7 kişilik olması da ayrı bir güzel olay. Hem geniş hem de ferah. Tam geniş aileler için

 2. Ahmet Güner dedi ki:

  Peugeot 5008 iç mekan konusunda beni çok etkiledi ayrıca 7 kişilik olması da ayrı bir güzel olay. Hem geniş hem de ferah. Tam geniş aileler için

 3. Ferhat Yolcu dedi ki:

  Geçenlerde patronum için aldık 5008’i. Daha önceden hep uzaktan görmüştüm.Ama içine girince insan Peugeot’un o büyüsüne kapılıyor.

 4. berat koz dedi ki:

  peugeot 5008 in iç hacmi baya iyiymiş bu kadar beklemiyordum

 5. kazım maden dedi ki:

  artık peugeot 508 e bineriz

 6. serhat kırım dedi ki:

  peugeot suvlarına bayılıyorum

 7. Şevki konak dedi ki:

  suv dediğin peugeot 5008 gibi olur işte

 8. efe soysal dedi ki:

  çok seyahat eden biri olarak söylüyorum ki koltuk sayısının fazla olması uzun yolculuklarda daha da rahat oluyor bu yüzden peugeot 5008 i almayı düşünüyorum

 9. altan çelik dedi ki:

  peugeot 5008 in 7 kişilik olması kalabalık aileler için büyük avantaj üstelik üst segment bir araç

 10. onur cesru dedi ki:

  peugeot 5008 in iç mekanı bu klasmadaki suvlere göre çok daha fazla fonksiyona sahip

 11. umut yel dedi ki:

  Peugeot yeni nesil i-kokpit ile yolcu kabininin kalite yükseltiyor

 12. Cengiz Erdem dedi ki:

  peugeot 5008 in duruşu yeter

 13. serkan kulak dedi ki:

  peugeot 5008 kasım fırsatları çok iyi kaçırmamak lazım

 14. Necmi Er dedi ki:

  şirkete geçenlerde bir müşterim geldi kapıda karşılayayım dedim arabasıyla gelmişti işte bayada hoşuma gitti peugeot 5008 i ilk defa yakından gördüm baya beğendim. İlk firsatta bayiye gidip denemek istiyorum

 15. Fuat Alp dedi ki:

  şu zamana kadar birçok SUV aracım oldu ancak hiç biri peugeot 5008 kadar bana keyif vermedi panoramik tavavanın hissiyatına hayranım

 16. kemal olgun dedi ki:

  peugeto 5008 güçlü ve iri boyutuyla dikkat çeken bir araç

 17. kemal turp dedi ki:

  peugeot 5008 üst segment bi suv olmasıyla beraber üst düzey konfora da sahip

 18. Alperen Şahin dedi ki:

  kalabalık aileler için en iyi tercih bana göre peugeot 5008 3+1 evin salonu gibi geniş arabanın içi

 19. erdal yağcı dedi ki:

  bu kadar geniş bir araba daha görmedim 7 kişilik canavar gibi suv peugeot 5008

 20. engin seven dedi ki:

  peugeot 5008 deki içmekan kalitesi premium doludğunu düşünüyorum hatta daha da iyi

 21. ismail hekim dedi ki:

  Peugeot 5008 in devasa iç hacmi ihtiyaç duyulundan daha fazla resmen araba gibi değil açık havada gider hissi veriyor

 22. hasan köse dedi ki:

  Peugeot 5008 in içine girene kadar gerçekten bu kadar büyük olduğuna inanmamıştım baya geniş

 23. orkun keskin dedi ki:

  Peugeot 5008 in koltuklarını çok beğendim mükemmel bir dokusu var

 24. cem sarı dedi ki:

  Peugeot 5008 in yeni hali kendine hayran bırakıyor özellikle iç tasarım çok hoş

 25. Haydar Bayrak dedi ki:

  Peugoet Traveller ile İstanbuldan Ankaraya yolculuk yapma şansım oldu valla bu kadar rahat olacağını düşünmüyordum hiç yormadı uzun yol

 26. serhat kırım dedi ki:

  peugeot 5008 sınıfındaki en geniş bagaj hacmine sahip. Seyahat açısından oldukça avantajlı bir durum

 27. Yiğit Borcan dedi ki:

  2017 yılından beri Peugeot 5008 kullanıyorum, şöyle özetleyeyim şu zamana kadar hiçbir şikayetim olmadı. Bu yönden Peugeot 5008’e daha çok bağlandım. 5008’i tercih etmemdeki ikinci neden ise sadece sürücüye değil yolcuya da konforlu bir yolculuk deneyimi sunması. 6 kişilik bir ailem var kalabalığız yani ama 5008 tam bize göre bir araba olduğu için ailecek yolculukta yaptımızda sıkış tıkış olmuyoruz :)

 28. umut yel dedi ki:

  Patron peugeot 5008 almış çok yakışmış zaten üst segment bir araba çok beğendim

 29. Zeki Hürriyet dedi ki:

  Peugeot 3008 ile tanıştım Peugeot ile ama şunu diyeyim ben böyle bir konfor başka arabada görmedim, emin ki 5008’de aynı konforu sürücüsüne sunuyordur

 30. halil neşe dedi ki:

  Peugeot 5008 i kullanırken dışarıdaki sesleri neredeyse duymuyorum. Özellikle motorun sesi yok denecek kadar az

 31. erhan kara dedi ki:

  peugeot 5008 in konforuna diyecek yok jip dediğin böyle olur

 32. serhat kırım dedi ki:

  Peugeot 5008 in cockpiti başta çok garipsedim ama şimdi kullanırken baya keyif alıyorum çok şoför odaklı bu yüzden insana güven veriyor

 33. caner köse dedi ki:

  Peugeot 5008 konfor açısından favori suvim diyebilirim

 34. oktay ova dedi ki:

  Patron peugeot 5008 almış dün inceledik harika bir suv yapmışlar ağzım açık kaldı

 35. ercan saklı dedi ki:

  Peugeot 5008 sınıfındaki en geniş bagaj hacmine sahip gezen bilir bu çok büüyk bir avantaj

 36. serkan kulak dedi ki:

  Sürekli yolculuk yapan biri olarak peugeot 5008 le yolculuktan büyük keyif aldım

 37. kemal olgun dedi ki:

  Peugeot 5008le haftasonu ailecek şehir dışına yaptığımız yolculuklarda bagaj ve iç hacim açısından çok rahat ediyoruz

 38. utku koru dedi ki:

  Peugeot 5008 peugeot markasının sportif genlerini hacmine göre iyi yansıtan bir suv

 39. serhat kırım dedi ki:

  Peugeot 5008 markanın tasarım algısını sürdürmeye devam etmiş tabii ki çok yakışmış

 40. hasan kurt dedi ki:

  Peugeot 5008 peugeot nun en sevdiğim suv modeli bence devasa genişliği beni çok cezbediyor

 41. engin seven dedi ki:

  Peugeot 5008 icockpitinin fonksiyonları sürücü için harika düşünülmüş bişey. Sürücü araçtaki biçok özelliği kendine göre özelleştirebiliyor.

 42. sadık ince dedi ki:

  Peugeot 5008 in beş farklı programa sahip masajlı koltukları uzun yolculuk için perfect :)

 43. ekrem çakır dedi ki:

  Peugeot 5008 den çok memnunum özellikle büyüklüğünün aynı şekilde iç hacminde de olması oldukça etkileyici

 44. bekir esen dedi ki:

  Sonunda Peugeot 5008 sahibi anlattıkları kadar varmış devasa bir araba

 45. yavuz yazıcı dedi ki:

  Peugeot 5008 de bulduğum konfor ve ferahlığı diğer hiçbir suvda hissetmedim

 46. erdal yağcı dedi ki:

  Peugeot 5008 suv araçları sevmemi sağladı

 47. altan çelik dedi ki:

  Uzun zamandır sürüp bu kadar keyif aldığım tek suv peugeot 5008

 48. ercan saklı dedi ki:

  5008 kullandığım en iyi suvlerden biri genişliği en büyük artısı

 49. erdem demir dedi ki:

  5008 suv serilerinde olması gereken bir çok özelliğe sahip

 50. aydın özmen dedi ki:

  5008 in 7 koltuklu olması geniş aileler için büyük avantaj

 51. kerem güven dedi ki:

  Suv de 5008 den daha iyisini mi bulucam diye düşünüp aldım sonunda

 52. can ateş dedi ki:

  5008 aldığım iyi oldu genişliğiyle aradığım konforu buldum

 53. cem sarı dedi ki:

  5008 e bayılıyorum aileye daha uygun bir araba daha yok

 54. ömer filiz dedi ki:

  Bütün samimiyetimle söylüyorum 5008 aldım ferahladım geniş araba gibisi yok

 55. yavuz yazıcı dedi ki:

  Peugeot 5008 kesinlikle efsane araç

 56. serhat kırım dedi ki:

  5008 almakla çok doğru bir karar verdim konfor açısından on numara

 57. engin seven dedi ki:

  Peugeot 5008 le mükemmel bir iş çıkarmış özellikle konfora ne kadar önem verdiği belli oluyor

 58. ahmet çelik dedi ki:

  5008 suvlerin en konforlusu değişmez gerçek bu

 59. ercan saklı dedi ki:

  5008 in genişliğine tercih ediceğim başka bir suv olamaz

 60. utku koru dedi ki:

  5008 in konforuna öyle alıştım ki benim arabam budur artık

 61. altan çelik dedi ki:

  Icockpitle sürüş deneyimi daha üst seviyede 5008de

 62. Mithat Sevinç dedi ki:

  iç mekan gerçekten bahsedildiği kadar ferah devasa bir suv 5008

 63. Mithat Sevinç dedi ki:

  iç mekan gerçekten bahsedildiği kadar ferah devasa bir suv 5008

 64. sedat kalemci dedi ki:

  benim favorim her zaman 5008 :)

 65. sedat kalemci dedi ki:

  benim favorim her zaman 5008

 66. Samet Çubuk dedi ki:

  Hem spor hem de Suv araba meraklısı olanlar için harika bir model bence :)

 67. Hasan Kunduz dedi ki:

  Peugeot 5008 serisine bayılıyorumm

 68. Kadir Cansız dedi ki:

  Peugeot bu modeli ile adeta göz kamaştırdı bence araç çok güzel

 69. Cüneyt Kayacı dedi ki:

  Suv araç olarak gerçekten harika bir tasarıma sahip herkese önerebilirim bu aracı

 70. KUBİLAY YAĞCI dedi ki:

  peugeot bu modeli ile sınırları çok zorladı. ZİRVEDE.

 71. Mustafa Yürek dedi ki:

  Peugeot 5008 serisi der susarım. Araç resmen mükemmel ötesi

 72. Bayram Kayaklı dedi ki:

  Bu araç gerçekten sınırları zorlayacak gibi duruyor. Peugeot bu işi iyi biliyor :)

 73. kaan koşucu dedi ki:

  peugeot 5008 bu nasıl tasarımdır abi ya

 74. Halil Tüysüz dedi ki:

  Peugeot bu araba işinde piyasanın en iyisi beee

 75. serdar tutucu dedi ki:

  peugeot 3008 favorilerim arasında bidee 5008 ikisinide çok beğeniyorum arakadaşlar.

 76. Uğur Petek dedi ki:

  5008 modelinin yol tutuşunun sağlam olması ve araç içi hacminin geniş olması güzel özellikler bence

 77. Murat Kılıçkaya dedi ki:

  5008’in araç içi genişliği dikkat çekici aile arabası olarak rahatlıkla alınabilir diye düşünüyorum

 78. Ceyhun Susuz dedi ki:

  5008’in bu modeline baktığımda yakıt tüketimi ve gelişmiş fren sistemi oldukça dikkat çekici

 79. Cumali Uygun dedi ki:

  Peugeot’un bu 5008 modeli özellikle motor gücü ve iç tasarım olarak oldukça başarılı herkese tavsiye ederim.

 80. Osman Sumak dedi ki:

  Bu etkinlikte bizzat bulunmuştum, yeni 5008 modeli tasarım olarak gerçekten başarılı aracın dizaynı gerçekten güzel lanse edilmiş.

 81. hakan dedi ki:

  7 koltuklu yapısı ile büyük aileler için ideal gerçekten

 82. Ömer Toy dedi ki:

  Özellikle 208 ve 308’in Gti modelleri bu show da resmen damga vurdular yeni özellikleri ile.

 83. Uygar Kılıç dedi ki:

  Yıl 2020 ve hala Peugeot 208 modelini kullanıyorum aracım gerçekten çok sağlam.

 84. Kemal Ay dedi ki:

  Tasarım olarak 308 gerçekten çok şık olmuş.

 85. harun dedi ki:

  Peugeot 5008 yenilenen tasarımı ve performansıyla dikkat çekiyor.

 86. Latif Kul dedi ki:

  Yeni 5008 modelini orada inceleme fırsatım olmuştu. Suv kasa olarak araç cidden başarılı.

 87. Mert Oluk dedi ki:

  5008 modeli suv kasa kategorisinde gerçekten donanımsal özellikleri ile önde olacaktır bence.

 88. Talip Kale dedi ki:

  Yeni 5008 modelinde iç tasarım oldukça geniş ve konforlu olmuş tercih edilebilir bir model şahsen.

 89. Turan Kaya dedi ki:

  308 GTI modeli sportif model olarak gerçekten çok başarılı olmuş donanımsal özellikleride oldukça etkileyici.

 90. Burak Kaya dedi ki:

  5008 modelini burada görme şansım olmuştu, gerçekten tasarımsal ve donanımsal olarak araç adeta göz kamaştırıcı olmuş.

 91. Burhan Kunak dedi ki:

  Yeni 5008’de en dikkatimi çeken özellikler 4 farklı sürücü modu ve şerit takip sistemi oldu gerçekten etkileyici.

 92. Yavuz Çınar dedi ki:

  Peugeot’un bu serisinde en çok dikkatimi çeken model suv 5008 modeli oldu donanımsal olarak gerçekten sağlam bir araç olmuş.

 93. Yusuf Yurt dedi ki:

  Peugeot’un bu serisinde özellikle 5008 modelini gerçekten çok beğendim aracın yol tutuş performansı şahane.

 94. Yunus Turp dedi ki:

  Bu showa katılma şansım olmuştu 208’in Gtı modeline gerçekten hayran kaldım araç mükemmel tasarlanmış resmen.

 95. Salih Uygar dedi ki:

  Bu showa katılma fırsatım olmuştu özellikle suv 5008 modeli gerçekten tasarım ve donanımsal olarak çok dikkatimi çekmişti.

 96. Mert Siyam dedi ki:

  Bu showda en çok beğendiğim araç peugeot’un 308 modeli olmuştu tasarımına gerçekten hayran kalmıştım.

 97. İrfan Kuyu dedi ki:

  Bu showda en çok beğendiğim model 308 Gt oldu tasarım olarak gerçekten dikkatimi çekmişti teknik özellikleri de oldukça güzel görünüyor.

 98. Diyar Kuyu dedi ki:

  Peugeot’un bu etkinlikte 308 modelini gerçekten çok beğenmiştim tasarım ve teknik özellikleri gerçekten dikkat çekiciydi.

 99. Musa Aydın dedi ki:

  LED arka stop lambalar benim 5008’de en çok dikkatimi çeken özellik oldu gerçekten ayrı bir hava katmış araca.

 100. Ufuk Ateş dedi ki:

  308’İn Gti modelini bu showda inceleme fırsatım oldu aracın tasarımına ve teknik özelliklerine gerçekten hayran kaldım. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

 101. İdris Uçar dedi ki:

  Bu showda benim dikkatimi çeken araç gerçekten tasarımı ve donanımsal özellikleriyle 5008 oldu alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

 102. Yusuf Kurt dedi ki:

  Aradan 3 sene geçmiş ama bu showa katıldığım zaman şuan bile büyük pazar payı olan 5008 modeline gerçekten hayran kalmıştım.

 103. Mustafa Üzüm dedi ki:

  5008 geniş aileler için çok iyi bir araç 7 kişilik koltuk seçeneği cezbediyor ve yakıt tasarrufu konusunda gayet iyi kısacası güzel araç

 104. Cem Alkan dedi ki:

  5008 aşırı geniş bir araç 7 koltuk ne demek bide çok sağlam çok konforlu

 105. Turgut Torun dedi ki:

  Bu showun üzerinde 3 sene geçti ama özellikle 5008 modeli bence hala sektörde resmen lider konumda diyebiliriz.

 106. aytaç budak dedi ki:

  5008 bu yıl bile en çok tercih edilen suv model otomobil bu da ne kadar kaliteli bir otomobil yaptıklarının kanıtı

 107. Özgür Alacı dedi ki:

  5008 işçiliği vs çok iyi çok güzel araç tasarlamışlar baya beğendim gayet şık bir otomobil olmuş

 108. Ali Uygun dedi ki:

  308 modeli yıllar geçsede hb kasa araçlarda zirveye oynamaya hep devam edecek gibi gerçekten.

 109. emir orhan dedi ki:

  5008 makyajlı hali otomobile daha güzel bir hava katmış ön tampon kısmı vs çok şık duruyor her haliyle mükemmel araç

 110. furkan seven dedi ki:

  peugeotun suv araçlarının iç hacmi diğer araçlara göre daha geniş ve rahat konforlu

 111. bayram kalyoncu dedi ki:

  peugeotun yenilediği 5008 o kadar güzel tasarlanmış ki anlatamam en ince detaya kadar inmişler baya ilgi çekici olmuş özellikle krom detaylar çok iyi

 112. serkan koçak dedi ki:

  5008 bu yıl çıkan makyajlı haline bakarsak çok çok geliştirilmiş en ince detaya kadar inmişler iç dizaynında krom detaylar falan baya hoş duruyor

 113. Sami Kaya dedi ki:

  Bu showa yıllar önce katılmıştım 5008 modeli o zaman damgasını vurmuştu özellikleriyle şuan ki dönemde de bunu sürdürmeye devam ediyor.

 114. Yunus Susuz dedi ki:

  5008 yıllar içerisinde gerçekten suv pazarında çok ilgi çekti bence özellikleri ve yol performansı oldukça kusursuz bir model bence.

 115. necati arıcı dedi ki:

  artık rakipleri bile 5008den bir şeyler bakıp kendi araçlarına bir şeyler katıyor bu da peugeotun ne kadar iyi işler yaptığı ortaya çıkıyor

 116. ahmet yaşar dedi ki:

  5008 piyasa da fiyat performans açısından en iyi suv araç rahatlığı genişliği çok iyi bu da tercih edilme seçeneklerinden biri

 117. Resul Kaya dedi ki:

  Özellikle yeni 5008 modelini suv segmenti bir araç olarak özelliklerini gerçekten çok beğendim.

 118. mehmet şeker dedi ki:

  5008 eşsiz bir tasarım olmuş piyasa kendine has bir suv araç sadece 5008 her yönüyle mükemmel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir