ticari..."/> Fiat'dan bahar kampanyası: 20 bin TL'ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatı - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Kampanyalar

Published on Nisan 21st, 2015 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

1

Fiat’dan bahar kampanyası: 20 bin TL’ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Fiat binek veya ticari araç modellerinden birini tercih eden müşteriler, nisan ayında 24 aya varan yüzde 0 faizli veya daha uzun vadeli sabit faizli kredi fırsatından faydalanıyor.

Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle yürütülen kampanya kapsamında, nisan ayında yeni bir Fiat Linea ve Punto sahibi olmak isteyenler, 20 bin TL’ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatına sahip olacak.

Aracını daha uzun vadeli ödeme seçeneğiyle satın almayı tercih eden müşteriler de 60 bin  TL’ye 36 ay vadeli yüzde 0,79 sabit faizli kredi imkanından yararlanmaya devam ediyor. Fiat’ın Freemont, Panda ve yeni crossover modeli 500X’in de dahil olduğu 500 Ailesi modelleri ise yüzde 0,99 sabit faizli ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Fiat, nisan ayında ticaretin profesyonelleri için de avantajlı ödeme seçenekleri hazırladı. Kampanya kapsamında Yeni Nesil Doblò veya Pratico modelini tercih eden ticari araç müşterilerine 20 bin TL’ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi imkânı sunuluyor.

Aracını uzun vadeli ödeme seçeneğiyle satın almayı tercih edenler, 60 bin 000 TL’ye 36 ay vadeli yüzde 0,79 sabit faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. Fiat ticari araç ailesinin diğer üyeleri Fiorino ve Ducato ise 24 bin TL’ye 24 ay vadeli yüzde 0 faizli cazip kredi seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor.

Fiorino veya Ducato’ya daha uzun vadede sahip olmak isteyen müşterilere de 60 bin  TL’ye 36 ay vadeli yüzde 0,79 sabit faizli kredi imkanı sağlanıyor.  “10 Numara Fiat” kapsamında, aracını Fiat ticari araç modellerinden biriyle yenileyen veya Fiat’tan yeni bir ticari araç alan müşterilere özel bin TL değerindeki “Fiat Kasko Bizden” uygulaması nisan ayında da devam ediyor.

Fiat’ın otomobil kampanyaları hakkında detaylı bilgiye www.fiat.com.tr web sitesinden ulaşılabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑