Fiat’dan bahar kampanyası: 20 bin TL’ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatı

Fiat binek veya ticari araç modellerinden birini tercih eden müşteriler, nisan ayında 24 aya varan yüzde 0 faizli veya daha uzun vadeli sabit faizli kredi fırsatından faydalanıyor.

Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle yürütülen kampanya kapsamında, nisan ayında yeni bir Fiat Linea ve Punto sahibi olmak isteyenler, 20 bin TL’ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatına sahip olacak.

Aracını daha uzun vadeli ödeme seçeneğiyle satın almayı tercih eden müşteriler de 60 bin  TL’ye 36 ay vadeli yüzde 0,79 sabit faizli kredi imkanından yararlanmaya devam ediyor. Fiat’ın Freemont, Panda ve yeni crossover modeli 500X’in de dahil olduğu 500 Ailesi modelleri ise yüzde 0,99 sabit faizli ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Fiat, nisan ayında ticaretin profesyonelleri için de avantajlı ödeme seçenekleri hazırladı. Kampanya kapsamında Yeni Nesil Doblò veya Pratico modelini tercih eden ticari araç müşterilerine 20 bin TL’ye 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi imkânı sunuluyor.

Aracını uzun vadeli ödeme seçeneğiyle satın almayı tercih edenler, 60 bin 000 TL’ye 36 ay vadeli yüzde 0,79 sabit faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. Fiat ticari araç ailesinin diğer üyeleri Fiorino ve Ducato ise 24 bin TL’ye 24 ay vadeli yüzde 0 faizli cazip kredi seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor.

Fiorino veya Ducato’ya daha uzun vadede sahip olmak isteyen müşterilere de 60 bin  TL’ye 36 ay vadeli yüzde 0,79 sabit faizli kredi imkanı sağlanıyor.  “10 Numara Fiat” kapsamında, aracını Fiat ticari araç modellerinden biriyle yenileyen veya Fiat’tan yeni bir ticari araç alan müşterilere özel bin TL değerindeki “Fiat Kasko Bizden” uygulaması nisan ayında da devam ediyor.

Fiat’ın otomobil kampanyaları hakkında detaylı bilgiye www.fiat.com.tr web sitesinden ulaşılabilir.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. ahmet dedi ki:

    almayı düşünüyorum hayırlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir