Trafik ve kasko sigortasını Koalay’da yaptırmanız için 10 neden

Trafik ve kasko sigortası yaptırmanın kolay yolu Koalay.com, hızlı ve pratik çözümleriyle araç sigortası yaptırmak isteyenlerin en büyük yardımcısı. Sadece 3 dakikada 5 kolay adımla ihtiyacınıza en uygun teklifi seçip poliçenizi satın alabildiğiniz Koalay.com’da sigorta işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Trafik veya kasko sigortasını neden Koalay’dan almalıyım diyenler için 10 sağlam neden;

1.Hızlı ve pratik

Koalay.com’un en önemli farklılığı sigorta işlemlerini daha hızlı ve kolay hale getirmek. Sadece 3 dakikada ihtiyacınız olan sigortayı bulup satın alma işlemine geçebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken bilgilerinizi girip size uygun teklifi seçmek. Sonrasında kolayca poliçenizi satın alabilirsiniz.

2.İhtiyaçlarınıza uygun 

Koalay.com, kişisel ihtiyaçlarınıza ve aracınızın bilgilerine göre özel teklifler sunarak ihtiyacınıza en uygun teklifi bulmanızı sağlıyor.

3.Kolay ve basit bir sisteme sahip

Koalay.com’un en büyük avantajlarından biri de işlem yapmayı basitleştirmiş olması. Koalay.com’da yalnızca 5 kolay soruya cevap vererek teklif alabiliyorsunuz.

4.Bütçe Dostu

Zamandan tasarruf ederken bütçenizi de korumak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Koalay.com, bütçenize en uygun poliçe seçeneklerini karşınıza getiriyor. Size de sadece bunlardan birini seçmek kalıyor. En uygun fiyatlı trafik sigortası primleri Koalay.com’da bulunabiliyor.

5.Güvenilir

Koalay kredi kartı bilgilerinizi saklamadığı gibi diğer firmalarla asla paylaşmıyor. Bilgileriniz son teknoloji güvenlik sistemleri tarafından koruma altına alınıyor.

6.Zengin sigorta şirketi ağı

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleriyle çalışan Koalay.com’da herkesin tercihine göre bir alternatif var. Mapfre, HDI, Güneş Sigorta,Anadolu Sigorta, Allianz, Zurich Sigorta, Aviva, Groupama, Ergo, Aksigorta, Raysigorta Koalay.com’un anlaşmalı olduğu şirketler arasında yer alıyor.

7.Karşılaştırmalı teklifler

Koalay.com, birçok sigorta şirketini tek seferde ve gerçek zamanlı olarak sorgulayıp en iyi teklifleri karşılaştırmalı olarak sunabiliyor. Böylece bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun poliçeyi kolayca belirleyip tereddüt etmeden satın alabiliyorsunuz.

8.Ödeme kolaylığı

Sigortanızı kredi kartı ile peşin veya taksitli olarak alabilirsiniz. Yıllık ödeme ya da aylık taksit tutarına göre en uygun teklifleri görüntüleme şansına da sahipsiniz.

9.Kolayca satın alma imkanı

Size sunulan tekliflerden istediğinizi seçtikten sonra poliçenizi kolayca satın alabiliyorsunuz. Poliçenizi oluşturmak için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli. Dilerseniz Kasko ya da Trafik poliçenizi kendinize e-posta gönderip yazdırabilirsiniz.

10.Yıl boyunca 7/24 saat teklif sunması

Yıl boyunca günün her saati kasko ve trafik sigortası teklifi alıp poliçenizi kolayca satın alabilirsiniz.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. ahmet dedi ki:

    Ben başka yerden sigorta yaptırıyorum ama süre bitince düşüneceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir