Şekerler Turizm’e 7 Adet Novo Lux

“Yenilenen Novo’lara Karşı Özel Bir İlgi Var”

Sektörde oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda yenilenen Anadolu Isuzu’nun NOVO otobüsleri, Şekerler Turizm’in de ilk tercihi oldu. Anadolu Isuzu Antalya Yetkili 3S Bayisi Esay Otomotiv tarafından düzenlenen törenle 7 adet NOVO Lux, personel ve servis taşımacılığının öncü kuruluşlarından Şekerler Turizm’e teslim edildi.

Antalya’da gerçekleştirilen teslimat törenine Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Pazarlama Şefi Demir Dikmen ve Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya katıldı. Esay Otomotiv Ortakları Esad Göyük ve Ali Göyük’ün ev sahipliğini yaptıkları törende, Şekerler Turizm ortaklarından Mustafa Atan ve Mustafa Şeker ile firma çalışanları da hazır bulundu.

“YENİ ARAÇLARIMIZ ÇOK BEĞENİLDİ”

Teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, araçların satış aşamasında dikkat edilen unsurlara değindi. Tamay, “Şekerler Turizm sadece araç aldıkları ya da araç sattığımızdan dolayı değil, ayrıca Antalya’da devamlı surette gelişen bir filo olmasından dolayı da bizim için önemli bir konumda. Şekerler Turizm’in araç filosu oldukça yeni  araçlardan oluşuyor. Bununla birlikte araçlara çok iyi bakıyor ve denetliyorlar. Anadolu Isuzu olarak görevimiz araçları sattığımızda bitmiyor; sattıktan sonra da devam ediyor. Araçlarımızın Şekerler Turizm filosundaki sayısından oldukça memnunuz. Bizim açımızdan çok iyi bir referans oluyorlar. Bundan sonra da araç satışlarımız devam edecek. Yenilenen NOVO’ lara ülke genelinde karşı artan bir özel ilgi trendi var. Antalya’nın yanı sıra İstanbul, İzmir ve Ankara gibi toplam pazarın önemli bir kısmını oluşturan şehirlerde bunu kolayca görebilmekteyiz. Yeni araçlarımız çok beğenildi ve umarım önümüzdeki dönemlerde de bu beğeni devam eder. Pazardan ve müşterilerimizden aldığımız görüş ve fikirler, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

Şekerler Turizm şirket ortaklarından Mustafa Atan ise, “Isuzu NOVO otobüsler, bizim her ihtiyacımıza cevap veriyor. Personel taşımacılığı için aldığımız NOVO Lux’lerden her zaman memnun kaldık. Anadolu Isuzu’yu tercih etmemizdeki sebeplerden birisi de markaya olan güvenimiz. Bunun yanı sıra Antalya’daki Isuzu Bayisi Esay Otomotiv’den satış ve satış sonrasında aldığımız hizmetlerden de oldukça memnunuz. Biz yeni NOVO Lux’leri henüz hiç denemedik ama markaya ve bayiye olan güvenimizden dolayı bu araçları gözümüz kapalı aldık. Bundan sonra da alımlarımız devam edecek” dedi.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir