Oyak Renault’dan Kovid-19’a karşı mücadeleye destek

Türkiye’nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, sağlık çalışanlarının Koronavirüs salgınına karşı verdikleri özverili mücadeleye, onlar için koruyucu ekipman üreterek destek oluyor.

OYAK Renault, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında, salgın ile mücadele eden sağlık personelinin virüsten korunması amacıyla hastanelerde kullanılan mobil test ve numune alma kabini, entübasyon kuvözü ve ateş ölçüm ünitesi gibi tıbbi ekipmanları üretiyor.

Oyak Renault tarafından üretimi gerçekleştirilen tıbbı ekipmanların ilk partisi, Bursa Şehir Hastanesi ile Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi’ne teslim edildi. Oyak Renault, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli olarak sağlık sektörüne yönelik destek çalışmalarını sürdürecek.

Hakan Öksüz

1997 yılında Trabzon’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Balıkesir’de tamamladı. 2021 yılında Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. sedat kalemci dedi ki:

    Bu güzel yazı ile bizi bilgilendirdiği için yazara şahsım adına teşekkür ediyorum.

  2. Cemil Demirci dedi ki:

    Araba firmaları pandemiye çok saygılılar en son Peugeot, kendi lansmanını online üzerinden yaptı. Çok güzel araçlar gördüm orada tanıtılan.

  3. Tarık Yurt dedi ki:

    bu zor zamanda tüm markalar dikkatle hareket etmeliler. peugeot gibi online lansman yapan markaları taktir ediyorum gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir