Turkcell – Shell İşbirliği İle %10 Yakıt Kazandıran Kampanya

Turkcell ve Shell arasında 2007 yılından bu yana kazandıran işbirliği, çok cazip fırsatlar sunan yeni bir kampanya ile kazandırmaya devam ediyor. 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Shell Club Smart Card ile toplam 400 TL tutarında yakıt alan Turkcell aboneleri, 40 TL’  değerinde hediye yakıt kazanacak.

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt şirketiakaryakıtmp; Turcas ile lider mobil iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell arasında 2007 yılından bu yana kazandırmaya devam eden işbirliği, Turkcell ve Shell müşterilerine yılın  en cazip  kampanyasını sunuyor. Tüm Turkcell abonelerinin faydalanabileceği kampanyada, Shell Club Smart Card ile kampanyaya üye Shell istasyonlarından 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında toplam 400 TL (KDV dahil) tutarında yakıt alan Turkcell müşterileri, 40 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor.. Shell otogaz alımları da kampanya kapsamında yer alıyor. Shell, bu cazip avantajdan faydalanmaları için tüm Turkcell müşterilerini istasyonlarına bekliyor.

Turkcell’lilere, 1 milyon TL değerinde hediye yakıt

Shell ve Turkcell arasındaki işbirliği, kampanyalara katılanlara bugüne kadar bir çok fırsat sundu. Kasım 2010’dan itibaren 500 bin Turkcell müşterisi Shell’de  binlerce Shell puan ve  özel katalog hediyeleri  ve  yaklaşık 1 milyon TL değerinde yakıt hediyesi kazandı.

Kampanya hakkında

–          Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.

–          Kampanyaya katılım için kart sahibinin, Turkcell hatlı cep telefonundan “KAZAN”yazıp bir boşluk bırakarak alım yapacağı kart numarasını 2313’e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir.

–          Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderildiğinde, kampanya başlangıcından itibaren tüm alımlar geçerli olacaktır.

–          Kampanya 125.000 adet 40 TL’lik ödül ile sınırlı olup kart numarasını kısa mesaj göndererek kampanyaya katılan ilk 125.000 kart sahibi  kampanyadan yararlanabilecektir.

–          Kampanyaya Gold Extra hariç tüm Shell Club Smart Card ve Money Club kartları dâhildir.

–          Kampanya süresince Shell Club Smart Card ve Money Club Kart sahipleri, mevcut ve diğer tüm kampanyalardan aynı anda yararlanabilecektir.

–          Ayrıntılı bilgi için: www.turkcellcity.com, www.shell.com.tr, kampanyaya katılan Club Smart üyesi Shell istasyonları ve 444 20 20 Shell

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...