OtoGüncel.Com’da yer almak ister misiniz?

İnternette otomobil gazetecisi olmak ister misiniz?

Hobinizi işe çevirmek ve meslekleştirmek ister misiniz?

O zaman bu fırsat sizin için.

Türkiye’nin en büyük otomobil haber ve teknoloji kaynağı olmak için yola koyulan ve gittikçe büyüyen otoguncel.com‘da çalışacak idealist ve gelişmeye susamış insanlar arıyoruz.
Sınırlarını otomotiv dünyasının belirleyeceği,

Öğrenmeye ve gelişmeye açık olan,
İngilizce bilen ya da bilmeyen

İngilizce biliyorsa çeviri yapabilen,
yazı yazmaya meraklı kalemlerle çalışmak istiyoruz.
Çalışmak isteyenlerin İstanbul’da oturması tercih sebeplerinden olacaktır.
Eğer bu vasıflara sahipseniz, ya da sahip olmaya adaysanız hayalinizdeki bu işi yapabilmenin yolu otoguncel.com‘da çalışmaktan geçiyor.
Başvuru için: info@otoguncel.com adresine bir resim ve CV’nizle başvurmanızı bekliyoruz.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...