DOD İkinci El Otomobil Satışlarında Yeniliklerini Sürdürüyor…

DOD Satış Destek Hattı Otomobil AlmaköŞimdi Çok Kolay

İkinci el otomobil satışlarına kurumsallığı getiren lider marka DOD, yenilikçi yaklaşımlarını sürdürüyor. Hizmete alınan “DOD Satış Destek Hattı” ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en çabuk sürede cevap veren DOD, ikinci el satışlarında hızlı ve kolay çözümler üretmeye devam ediyor. Kuruluşundan bu yana 100 binden fazla araç satışını gerçekleştiren DOD, 444 73 63 numaralı telefon hattı ile müşterilerini birkaç saat içinde otomobillerine kavuşturuyor.

Facebook ve twitter’dan araç satışı gibi sektöründe birçok ilke imza atan DOD, yılın ilk 4 ayında da satışlarını yüzde 42 oranında artırmıştı. İkinci el araç satışında yenilikler ile sektöre ivme kazandıran DOD,  güvencesi, garantisi, kusursuz ekspertiz ve uygun fiyatlı satışları ile başarı çıtasını daha da yükseğe taşıyor. DOD Satış Destek Hattı ile müşterilerine en kolay yoldan en hızlı çözüm üreten DOD, sektöründeki aktif rolü ile de otomobil taleplerini en kısa sürede yerine getiriyor. Müşterilerine bir telefon uzaklığında olan DOD güven ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir