Skoda, Paris’te En Hızlı SUV Modeli Kodiaq RS’i Sergileyecek

Skoda, 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda SUV atağına yeni bir boyut getirerek, yüksek performanslı Kodiaq RS modelinin dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Markanın ilk RS SUV modelinin örtüsünü kaldıracak olan Skoda, Kodiaq modelinin sportif yüzünü, farklı bir tasarım ve performanslı bir versiyonla vurgulayacak.

Kodiaq RS modelinde, aracın dinamik özelliklerinin altını çizecek şekilde siyah ön panjura, siyah tavan raylarına, siyah çerçeveye ve siyah ayna kapaklarına yer verildi. Yeniden tasarlanan ön ve arka tamponun yanı sıra, açıkça görülen çift egzoz aracın sportifliğini daha da belirgin hale getiriyor. 20 inç alaşım jantlara ve kırmızı kaliplerlere sahip olan Kodiaq RS, 240 HP güç üreten motoruyla da ön plana çıkacak.

Vision RS Konsepti ile geleceğin vizyonu Paris‘te

Skoda, gelecekte çıkacak hatchback modelinden izler taşıyan Vision RS konseptini de ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşturacak. Aerodinamik bir tasarıma sahip Vision RS, ince farları ve akıcı çizgileriyle dinamik bir tarza sahip. Aracın arka tarafında ise difüzör ve spoyler dikkat çekiyor. Markanın 117 yıllık motorsporları bağlantısına da vurgu yapan Vision RS, aynı zamanda gelecek RS performans modellerinden de izler taşıyor.

Skoda’nın Kodiaq RS modelini ve Vision RS konseptini sergileyeceği Paris Otomobil Fuarı, 2 Ekim tarihinde başlayacak

H. Hüseyin YAYLA

Hüseyin Yayla Kimdir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir