BP ve Turkcell işbirliğinden 30 TL kazanın!

BP ve Turkcell işbirliğinde 03-30 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşen kampanyada BP’den 300 TL’lik akaryakıt ya da otogaz alanlara 30 TL yakıt hediye!

BP ile Turkcell işbirliği ile başlayan yeni kampanya kapsamında 3 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından toplam 300 TL’lik akaryakıt veya otogaz alanlar 30 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor. Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlli olan kampanya çerçevesinde 300 TL’lik akaryakıt ve doğalgaz harcaması yapan müşterilerin BP Club kartlarına yüklenecek olan 30TL değerinde BP Club puan, 07 Temmuz 2013 tarihine kadar kullanılacak.

Kampanyadan faydalanmak için BP Club kart sahiplerininin “AVANTAJ” yazıp 2222’ye mesaj göndermesi ve gelecek katılım mesajına 16 haneli BP Club Card numaralarını yazarak göndermeleri gerekmektedir.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir