Avrupa Drift Şampiyonası Türkiye Ayağı Tarih Değişikliği

Avrupa Drift Şampiyonası İstanbul ayağının tarihi 16 Haziran’ dan 29 Eylül tarihine ertelenmiştir.

Yarış yine İstanbul Tuzla Autodrom Pisti’ nde yapılacaktır.

Avrupa Drift Şampiyonası’ nın konu ile ilgili yazılı açıklaması ve Türkçe’ ye çevrilmiş açıklama aşağıdadır:

Avrupa Drift Şampiyonasının bütün ortaklarının dikkatine;
Plovdiv, 8 Haziran 2013
ACİL TÜRKİYE GRAND PRİX TARİH DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU

Üzülerek belirtmek zorundayız ki Türkiye’ de devam etmekte olan protestolar ve politik dengesizlikten dolayı, King of Europe Drift Grand Prix İstanbul yarışının tarihini 16 Haziran dan 29 Eylül’ e değiştirmek zorunda kaldık.

Bundan dolayı Avrupa’ daki ve Türkiye deki takipçilerimizden, hayranlarımızdan ve pilotlarımızdan özür dileriz. Bu duruma hiçbir şart altında izin veremeyiz. Hepiniz ile 29 Eylül de Türkiye de görüşmek üzere!!!!

Saygılarımla
Mike Procureur
Avrupa Drift Şampiyonası Başkanı
Dünya Drift Derneği Başkanı

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir