9 TL’ye Hem Kasko Alın, Hem de İstediğinizde Durdur/Başlat Yapın

Teknolojik ve akıllı sigortacılık anlayışıyla müşterilerinin ihtiyacına uygun kasko çözümleri sunan Unico Sigorta, ayda 9 TL’ye sahip olabileceğiniz en yeni kasko ürünü UniKasko’yu araç sahiplerinin beğenisine sundu. UniKasko’nun diğer kaskolardan farklı olarak öne çıkan özellikleri şöyle:

 • İhtiyaca özel yenilikçi çözümlerle her zaman müşterisini düşünen Unico Sigorta’nun UniKasko paketinde kaskonuzu istediğiniz zaman durdurup başlatma özelliği de bulunuyor. Durdur/Başlat özelliği sayesinde kaskonuzu durdurduğunuz dönemlerde primlerinizi daha düşük ücretlerle ödeyebilirsiniz. Özellikle aracınızı kullanmadığınız dönemlerde bu fırsat düşük ücretli primleriyle ilginizi çekecek.
 • Hoşgeldin Kampanyası ile UniKasko’da aylık kasko priminiz 3 ay süresince 9 TL! İlk 50.000 kişiyle sınırlı olan bu kampanya ile kaskonuza 3 ay süresince 9 TL ödeyebilir, devam eden aylarda da en uygun fiyatlarla kaskonuzu devam ettirebilirsiniz.
 • UniKasko sektördeki diğer kasko ürünleri gibi yıllık değil aylıktır. Abonelik mantığıyla çalışır, bir kere UniKasko’ya üye olunduğunda kaskonuz siz iptal etmek isteyene kadar devam eder. Poliçeniz aylık olarak yapıldığı için de primleriniz blokeli olarak tahsil olmaz, her ay kasko priminiz ne ise o kadar tahsilat yapılır.

UniKasko paketiniz için unicosigorta.com.tr internet adresinden hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

UniKasko’nun cep telefonunuza ve tabletinize indirebileceğiniz bir mobil uygulaması bulunuyor. Uygulama üzerinden poliçeniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilir, “Durdur/Başlat” özelliğini kullanabilir, hasar hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. UniKasko mobil uygulamasında tek tuşla elinizin altında olan özellikler şu şekilde:

 • Online poliçe işlemlerini yapabilmek
 • Güncel bildirimleri görüntüleyebilmek
 • Acil destek yardımı
 • Lokasyonunuza en yakın anlaşmalı servisleri görüntülemek
 • Yeni bir kasko teklifi almak

UniKasko Teminatlarınız

UniKasko genişletilmiş bir kasko ürünüdür. Dilerseniz kaskonuza “İsteğe Bağlı Ek Teminatlar” da ilave edebilirsiniz. UniKasko’nun ana teminatları arasında aşağıdaki maddeler yer alıyor:Çarpma, çarpışma, hırsızlık, yanma, devrilme, kötü niyetli hareketler, grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri, deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, terör

 • Sigara benzeri maddelerin teması ile meydana gelen yangın dışı zararlar
 • Yetkili olmayan kişiler tarafından çektirilen araca gelen zararlar ile kurallara uygun olmadan şekilde çekilen veya çektirilen araçlara gelen zararlar
 • Aracın, kurallara uygun bir şekilde yasal olarak taşınmasına izin verilen patlayıcı, parlayıcı ve yakıcı maddeler taşınması nedeniyle uğrayacağı zararlar.

Ayda 9 TL ile UniKasko paketi satın almak istiyorsanız hemen bir kasko teklifi alın. 3 ay boyunca aylık 9 TL taksitli kasko kampanyasını kaçırmayın.

OtoGüncel

OtoGüncel haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...