2.El Oto Alırken Süpriz Yaşamayın!

Satın alma hayalini kurduğunuz otomobil için yıllarca emek harcadınız, alın teri döktünüz ve birikim yaptınız. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz birçok ilan sitesine eriştiniz ve fiyat araştırması yaptınız. Ancak nihai karar öncesi güven sorunu yaşadınız. Çünkü fiyatlar oldukça farklı ve araçların genel sağlık durumu hakkında net bir bilgiye sahip değilsiniz.

İşte tam bu noktada Türkiye’de bir ilke imza atarak 10 ildeki 11 şubesi ile sadece kendine ait markalar zincirini oluşturan Otomobilen devreye giriyor ve müşterilerine % 100 memnuniyet sunuyor. Şöyle ki; Otomobilen’den aldığınız 2.el arabalar şu özellikleri taşır.

  • Yetkili Servis Bakımı
  • Ekspertiz Garantili
  • 15 Dakikada Şubeden Kredi Finansmanı
  • Anlaşmalı Sigorta Acentelikleri ile Trafik Sigortası ve Kasko Hizmeti
  • 14 Gün İçinde Araç İade Garantisi
  • Her Araca Oto Kuaför ve Görünüm Yenileme Hizmeti
  • Araç Satışlarının Noter ve Tescil İşlemlerinin Takibi ve Teslimata Hazır Hale Getirilmesi

Otomobilen tüm bu süreçleri ile müşterilerinin aklında soru işareti bırakmıyor ve A’dan Z’ye rehberlik sağlıyor. Bu sebeple de mottomuz hep “Otomo-bilen İkinci Elde Güvenilen” oldu. Forumlarda ve bloglarda kaybolmadan hikayenin devamını takip etmek ve yenilikleri takip etmek için otomobilen.com adresini takipte kalmayı unutmayın!

2.El’de Açık Artırma Başladı!

Otomobilen’in sunduğu yeni nesil açık artırma sistemi, ekonomik ve avantajlı fiyatlarla 2.el araç sahibi olmaya olanak sağlar. Araç ihalelerinde açık artırmaya sunulan araçların detaylı expertiz raporlarına ulaşabilir ve teknik bilgileri inceleyerek ihale sürecine ilk adımı atabilirsiniz. Bunun için sisteme üye girişi yapmanız ve teminat yatırmanız yeterlidir. Üstelik Masaüstü ve tablet’in yanı sıra mobil cihazlarla da ihale sürecine daha kolay ve hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla otomobil sahibi olmak için otomobilen.com’u takip etmeyi unutmayın. Önümüzdeki ilk ihale Cumartesi günü saat 12:00’de!

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir