Yüksek teknolojisindeki zengin deneyimleriyle d..."/> Yokohama, OTR lastikleri ile Türkiye’nin en büyük iş makinesi Ankomak Fuarı’nda... - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Lastik no image

Published on Haziran 13th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Yokohama, OTR lastikleri ile Türkiye’nin en büyük iş makinesi Ankomak Fuarı’nda…

Yüksek teknolojisindeki zengin deneyimleriyle dünya çapında tercih edilen lastik markası YOKOHAMA, 19. Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı ANKOMAK’a OTR İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bayisi ile katıldı. 6-10 Haziran 2012 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar alanında gerçekleşen Türkiye’nin en büyük İş Makinesi ANKOMAK Fuarı’nda Yokohama’nın OTR (İş Makinesi) lastikleri tanıtıldı.

Dünyanın lider otomobil üreticilerinin tercihi YOKOHAMA, Avrasya Bölgesi ve Türkiye’nin alanında en büyük fuarından olan ANKOMAK’a katıldı. Ağır tonajlı makina ve yan sanayi üreticilerinin yer aldığı 350’ye yakın uluslararası firmanın katıldığı fuarda Yokohama, OTR bayilerinden OTR İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin standında, 29,5-25 L5 Kepçe Lastiği, 26,5R25 L4Kepçe+Kaya Kamyonu Lastiği, 23,5R25 L3 Kepçe+Kaya Kamyonu Lastiği, 445/95R15 Vinç Lastiği, 13R22,5 Şantiye Tipi Lastik, 315/80R22,5 Şantiye Tipi Lastik, G012 4X4 Lastiği, G001 4X4 Lastiği ve 28X9-15 Forklift Lastiği sergilendi.

Yokohama iş makinesi lastikleri

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Yokohama; binek otomobiller, kamyonet, iş makinası, forklift, kamyon ve otobüs lastikleri pazarında saygın bir konumda yer alıyor. Yokohama aynı zamanda lastik taşıyıcılar/konvoyer bantlar/iş makinesi hortumları gibi endüstriyel ürünler, uçak tuvaleti modülleri, golf ürünleri ve su tankları gibi farklı grupları kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip

Yokohama iş makinesi lastikleri kullanıcılarına uzun ömür ve uzun çalışma saati olarak da çok büyük avantaj sunuyor. Lastikler, en zor arazi şartlarında tüm kesik ve delinmelere karşı üstün direnç verecek şekilde tasarlanıyor.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑