Oto Haber

Published on Ağustos 22nd, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Ford’tan 2 bin 15 TL’ye Plus Paket

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ford, yeni Focus’un güvenlik ve konfor donanımları içeren ‘Plus Paket’ini cazip bir fiyatla sunmaya başladı.

16 inçlik alaşım jantlar, sis farları, Bluetooth ve Türkçe sesli kontrol sistemi, hız kontrol sistemi ve hız sınırlayıcı, karartılmış arka camlar, otomatik yanan farlar, otomatik kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü gibi üstün konfor özellikleri sunan Style donanım seviyesini seçen müşterilerin yüzde 50’ye yakınının tercih ettiği Plus Paket, sadece 2 bin 15 TL’lik fiyat farkıyla Focus’u sınıfında rakipsiz kılan güvenlik ve konfor donanımları içeriyor. Otomatik Park Sistemi ve elektrikli katlanır yan aynalar gibi teknolojik konfor özelliklerinin yanı sıra yan perde hava yastıkları, Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi, ESP ve Dinamik Tork Kontrolü gibi güvenlik donanımlarını içeren Plus Paket, Style donanım seviyesinde ileri teknolojiyi erişilebilir kılıyor.

Kaynak: Haberturk.Com Web sitesinde yayımlanan “Ford’tan 2 bin 15 TL’ye ekstra güvenlik paketi” haberinden alınmıştır (22/08/2011).

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags:Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑