Anadolu Araçlar başarılı bayilerini ödüllendirdi - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber

Published on Eylül 19th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Anadolu Araçlar başarılı bayilerini ödüllendirdi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş., bünyesinde bulunan lastik markası Cooper Tires’ın başarılı bayilerini 23 – 26 Ağustos tarihlerinde Ukrayna’nın Odessa kentine düzenlediği seyahat ile ödüllendirdi.

2007 yılında kurulmuş Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş. tarafından satışa sunulan lastik markası Cooper Tires, 17 başarılı bayisini Ukrayna’nın Odessa kentine düzenlediği 3 gece – 4 gün süren seyahat ile ödüllendirdi. Odessa kentinde keyifli zaman geçiren bayiler kentin tarihi güzelliklerini görme fırsatı yakalamanın yanı sıra, 24 saat yaşayan şehrin eğlenceli sosyal hayatı ile de tanışma fırsatı buldu.

Müşteri sadakatinin yanı sıra iş ortakları bayilerin, memnuniyetini de hedef alan Anadolu Araçlar düzenlediği seyahatte konuklarını şehrin ünlü mekânlarında keşfe çıkardı. Osmanlı heyetinin, Odessa’yı ziyaretinde ağırlandığı evi de görme şansına sahip olan bayiler, Puşkin Heykeli’nin önünde bu seyahatin anısına toplu fotoğraf çektirdi. Etkinlik kapsamında düzenlenen gala yemeğinde katılımcılar lezzetli Ukrayna yemekleri eşliğinde, geleneksel Ukrayna dans gösterisini izlediler. Bu seyahate katılma şansı elde eden 17 Cooper Tires bayisi, Odessa’dan Türkiye’ye, motivasyonları artmış ve memnun bir şekilde döndü.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑