Akaryakıt

Published on Eylül 7th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Starpet, Karadeniz Bölgesi’nde istasyon sayısını arttırıyor!

Starpet, Karadeniz’de büyümesini hızlı adımlarla sürdürüyor

Akaryakıt sektöründe hızlı büyümesiyle dikkat çeken Starpet, Karadeniz Bölgesi’ndeki 12. akaryakıt istasyonunu Giresun Yağlıdere’de hizmete açtı. Açılış gününe özel olarak gerçekleştirilen %15’e varan indirim kampanyasına sürücüler yoğun ilgi gösterdi.

Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, Starpet’in Karadeniz Bölgesi’ne büyük önem verdiğini belirterek bölgede yeni akaryakıt istasyonları açmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, akaryakıt istasyonları ağına yenilerini eklemeye devam ediyor. Hızlı büyümesi doğrultusunda akaryakıt sektöründeki pazar payını genişletmeyi sürdüren Starpet, 6 Eylül 2012 tarihinde Giresun’un Yağlıdere ilçesindeki Hacıbey Kahyaoğlu akaryakıt istasyonunu hizmete açtı. Açılışa, başta CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Yağlıdere Kaymakam Vekili Polat Kara, İl İdare Amirleri ve Starpet Madeni Yağlar Genel Müdürü Erkan Pehlivan olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Starpet’in Karadeniz Bölgesi’ndeki 12. akaryakıt istasyonu olan Starpet Giresun Yağlıdere istasyonunda, açılış gününe özel olarak %15’e varan indirim kampanyası gerçekleştirildi. Kampanya sürücülerden yoğun ilgi görürken, Starpet yöneticileri benzer kampanyaların tekrarlanacağı bilgisini verdiler.

Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, Karadeniz Bölgesi’ne büyük önem verdiklerini belirtti: “Giresun, muhteşem doğası ve sımsıcak insanlarıyla Türkiyemizin en müstesna illerinden biri. Yeni istasyonumuzla bu güzel ilimize ve Yağlıdere ilçemize hizmet sunacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. Giresun Yağlıdere istasyonu, Karadeniz Bölgesi’ndeki 12. istasyonumuz oldu. Çok kısa bir süre sonra Hopa’da da bir istasyonumuz açılacak. Karadeniz Bölgesi’ndeki yatırımlarımız yıl boyunca kesintisiz devam edecek ve 2013 yılında bu yatırımları daha da artıracağız. Starpet olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana yüksek kaliteli ve eksiksiz akaryakıtımız, nitelikli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimize yenilikçi ve dürüst bir çalışma ahlakıyla hizmet veriyoruz. Bu çabamızın karşılığında her geçen gün artan müşteri sayımız ve pazar payımız bizlere hem mutluluk hem de gurur veriyor. Starpet’i tercih eden ve güvenen tüm sürücülere teşekkür ediyoruz.”

Akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ile hizmet verdiklerini hatırlatan Mahfuz Okalin, “Tüm çalışmalarımızda ülkemiz ve sektörümüz için yaratacağımız değeri ön planda tutuyoruz. İlk günden itibaren bu anlayışımız hiçbir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Bu nedenle yatırımlarımızın hem bölgeye hem de sektöre katkı sağlaması bizim için öncelik taşıyor. Gerek şehirlerarası lokasyonlarda, gerekse il ve ilçe merkezlerinde açtığımız istasyonlarla Starpet markasını ülkemizin tüm bölgelerinde hızla yaygınlaştırıyoruz. Büyürken ‘önce kalite’ diyor ve istasyonlarımızdaki hizmet kalitesini ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için kesintisiz eğitim programları gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑