Sonbahara Yeni Chevrolet Captiva ile girin…

2.0 lt 163 hp Dizel motor ve 6 ileri otomatik şanzıman ile performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunan Chevrolet‘nin güçlü sportif SUV modeli yeni Chevrolet Captiva Eylül ayına özel 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışta.

Yeni Aveo’lar 3.600 TL’ye varan indirim fırsatı ve 29.805 TL’den başlayan kampanya dahil satış fiyatları ile alıcılarını bekliyor.

EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve göz alıcı tasarımıyla büyük beğeni gören Cruze modelleri ise 35.986 TL’den başlayan fiyatlarla fark yaratıyor.

Eylül ayına özel kampanyalar ile Chevrolet modelleri için fiyat avantajları sizleri bekliyor. Yeni Captiva’lar sonbahara özel 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışa sunulurken, bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe sahip Yeni Chevrolet Aveo’lar Eylül ayında da 3.600 TL’ye varan indirim fırsatı ve 29.805 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile fark yaratıyor. Euro NCAP’ten 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve gözalıcı tasarımı ile büyük beğeni gören Cruze modelleri ise 35.986 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Yeni Captiva’lar Eylül ayına özel fiyatlarla satışta
77 sene önce satışa sunduğu Suburban Carryall ile başlayan SUV geleneğindeki iddiasını yepyeni tasarımı ile atletik bir tarz yakalayarak sürdüren Yeni Chevrolet Captiva’lar Eylül’e özel fiyat avantajlarıyla sunuluyor. EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği, yeni 2.0 lt 163 beygir Turbo Dizel motor, yeni 6 ileri otomatik vites ve ekonomik yakıt tüketim sürüşü sağlayan sürüş modu ile 100 km’de 7.7Lt ortalama tüketimi ile yakıt tasarrufunun ideal dengesini sunan Yeni Chevrolet Captiva, Eylül ayına özel 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışa sunuluyor.

Yeni Aveo dizel modellerde 3.600 TL’ye varan indirimler Eylül ayında da sürüyor
Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde “Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilen ve 2012’nin ilk yarısında Avrupa’da en çok satılan Chevrolet modeli olan Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde kaçırılmayacak fırsatlarlarını Eylül ayında da sürdürüyor.
Bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni AveoHatchback; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri, start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atarken; Eylül ayında da 34.457 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile fark yaratıyor.

Yeni Aveo Sedan benzinli modellerde ise 1.996 TL indirim ile Eylül ayında 30.509 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla pazardaki yerini alıyor.

Otomatik benzinli Aveo’larda 2.400 TL’ye varan indirimler
6 ileri tam otomatik şanzımanı ile segmentinin en yeni teknolojilerinden birini sunan Yeni Aveo Sedan modeller ise 2.400 TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.

Chevrolet Cruze’da Sonbahar avantajları sizleri bekliyor
Euro NCAP’ten 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve gözalıcı tasarımı ile büyük beğeni gören Cruze modelleri Eylül ayında da 35. 986 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile avantaj sağlamaya devam ediyor.

Chevrolet Cruze’un 163 beygire sahip 2.0 litre dizel modeli ise sunduğu mükemmel performansın yanısıra 54.836 TL’den başlayan kaçırılmayacak fırsat fiyatları ile Eylül’de de tercih edilecek.

Chevrolet Cruze’larda zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...