Yeni Ford Puma Crossover: Gerçekten Mükemmel

 • Ford Puma
  Ford Puma
 • Ford Puma
  Ford Puma
 • Ford Puma
  Ford Puma
 • Ford Puma
  Ford Puma

Yeni Ford Puma Crossover etkileyici tasarım, sınıfının en iyisi bagaj hacmi ve yarı hibrit teknolojisini aynı potada eritiyor

Ford, sportif ve atletik tasarımıyla dikkat çeken SUV esintilerine sahip yeni crossover modeli Puma’yı lanse etti. Puma’nın etkileyici dış tasarımı Ford’un insan odaklı tasarım felsefesinde yeni bir sayfa açıyor.
sınıfının en iyisi bagaj hacmi, müşteri geri bildirimleri doğrultusunda geliştirilen yenilikçi esnek kullanım çözümlerini beraberinde getiriyor.
Gelişmiş Ford EcoBoost Hybrid 48-Volt teknolojisi üstün yakıt verimliliği, performans ve sürüş keyfi sunuyor.
Dur-Kalk özelliğine sahip Adaptif Hız Kontrol Sistemi, kablosuz şarj ünitesi ve 12,3 inç büyüklüğünde dijital renkli gösterge ekranı sunulan yenilikçi teknolojilerden sadece birkaçı.

Ford, yeni Puma ile Fiesta Active, Focus Active, EcoSport, Kuga, Edge ve yeni Explorer Plug-In Hybrid’den oluşan SUV ve SUV esintilerine sahip crossover ürün gamını genişletiyor. Ford Avrupa satışları içerisinde SUV’lar önemli bir paya sahip. Avrupa’da satılan her 5 otomobilden biri SUV ve 2018 yılında SUV –CUV araçların toplam satışları yüzde 18’in üzerinde arttı. 2020 yılında Türkiye’de satışa sunulması planlanan yeni Ford Puma, 2008 yılından bu yana 1,5 milyar Euro yatırım yapılan Ford’un Romanya’da bulunan Craiova Tesisinde üretilecek.

OtoGüncel

OtoGüncel haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...