Kastamonu Özel Halk Otobüsleri’ne 25 Isuzu Novociti

Anadolu Isuzu Keyfi Kastamonu Yollarında

Ürettiği engelli erişimine uygun, modern otobüsleriyle toplu taşıma sektörünün önde gelen ismi Anadolu Isuzu, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Hatay Öztopraklar Otomotiv tarafından, Kütahya Özel Halk Otobüsleri’ne 25 adet Novociti, düzenlenen törenle teslim edildi. Kastamonu Belediyesi önünde gerçekleşen teslimat törenine, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı, Isuzu Hatay Öztopraklar Bayisi firma yetkilisi Vedi Öztoprak ve Kastamonu Özel Halk Otobüsü İşletmesi Başkanı Mehmet Tiryakioğlu katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı, araçların güçlü teknik donanımlarına değindi. Yazıcı, sözlerini şöyle tamamladı:

“Novociti otobüslerimiz, Euro5 çevreci motora ve engelli ulaşımına uygun dizayna sahiptir. Yurt dışına da ihraç edilen otobüslerimiz, segmentte en çok tercih edilen araçlardır.

Özellikle satış sonrası hizmetler teşkilatındaki yaygınlığımız, kaliteli servis ve uygun yedek parça maliyetlerimizle, müşterilerimize araçları sadece satana kadar değil, kullandıkları süre boyunca da memnuniyet sağlamayı ilke edinerek, ticaretten öte oluşturduğumuz kalıcı dostluklarla her platformda lider ve yol gösterici olmaya devam ediyoruz, bundan sonra da edeceğiz.’’

Tören sonunda yapılan plaket takdimi ve kurdela kesiminin ardından Isuzu Satış Müdürü
Efe Yazıcı, temsili Isuzu anahtarını Kastamonu Özel Halk Otobüsleri İşletmesi Başkanı Mehmet Tiryakioğlu’na teslim etti.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir