ISUZU D-MAX Avrupa’da Ödüle Doymuyor!

Kusursuz dizaynı, yüksek güvenlik standartları ve güçlü motoru ile kullanıcıların ilk tercihi Isuzu D-Max, Avrupa’da adından söz ettirmeye devam ediyor.
Geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan ve kısa sürede satış rekoru kıran Isuzu D-Max, İngiltere’deki VansA2Z.com adlı haber portalında yapılan halk oylamasıyla “Yılın Pick-up’ı” seçilirken, Almanya’da da 4×4 ithal araç kategorisinde büyük farkla birinci oldu. Isuzu D-Max, 2012 yılı sonunda yapılan lansmanın hemen ardından Romanya ve Macaristan’da da “Yılın Pick-up’ı” seçilmişti.

Ticari araç DNA’sı ile binek araç konforunun muhteşem birleşimi

Autobild.de/Allrad adlı sitede yapılan oylamada, kendi sınıfındaki araçları geride bırakarak ilk sıraya yerleşen D-Max, üstün donanım ve teknik özellikleriyle Alman tüketicileri kendisine hayran bıraktı.

Isuzu Almanya CEO’su Mr. Udo Emmerling, D-Max’ i seçen herkese ilgi ve güvenlerinden dolayı teşekkür ederek bu ödülün, liderlik sıfatını devam ettirebilmek adına kendilerini daha fazla motive edeceğini söyledi.

Yüksek güvenlik standartları, üstün donanım özellikleri ve her zaman bilinen dayanıklı yapısı ile Isuzu D-Max, bir yandan ticari araç DNA’sı taşımasıyla diğer yandan da binek araç konforu yaşatmasıyla hem profesyonel hem de keyifli bir kullanım sunuyor.

İngiltere’de piyasaya çıkmasının ardından “Yılın Pick-up’ ı” ödülüne layık görülen D-Max’in, kullanıcının ilgi odağı olduğunu belirten Isuzu İngiltere Genel Müdürü Mr. William Brown ise bu ödülün Isuzu için mükemmel bir başarı olduğunu, D-Max’ in üstün güvenlik standartları, her ihtiyaca yönelik donanım özellikleri, etkileyici tasarımı, dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimi üzerine yoğun çalışmalar yaptıklarını ve çabalarının sonucunda bu ödülü almaktan oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

…………………………………….

 

Editöre Not:

Üstün Teknik Özellikleriyle D-Max:

 

Piyasaya çıktığı 2002 yılından bu yana tüm dünyada 2 milyonun üzerinde satışı yapılan D-Max, 4×2 ve 4×4 iki farklı çekiş sistemleri,  farklı paket seçenekleri, otomatik şanzımanı, deri koltukları ve 4×4 V-Cross paketi ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.

 

Mükemmel tasarımı, 163 HP gücünde 2.5 litre çift turbo dizel motoru sonuna kadar destekleyen torku, yük kapasitesi ve üstün güvenlik özellikleri ile çevik bir kullanıma sahip olan Isuzu D-Max, kullanıcılarının bütün ihtiyacını karşılıyor.

Isuzu D-Max, Euro 5 emisyon özelliğiyle çevresel ve güvenlik standartları fazlasıyla karşılıyor. Güçlendirilmiş kabin, gündüz farları, ESC (elektronik stabilite kontrolü), TCS (çekiş kontrol sistemi), geliştirilmiş ABS (kilitlenmeyi önleyici fren sistemi) ile yüksek güvenlik seviyeleri sağlanıyor.  D-Max’in yeni modelinde, sürücü ve yolcu hava yastıkları yanı sıra perde ve yan hava yastıkları da standart olarak sunuluyor.

 

Anadolu Isuzu Hakkında:

1983’te Isuzu ile lisans anlaşması yaparak o dönemin otomotiv sektöründe ilk Türk-Japon ortaklığını gerçekleştiren Anadolu Isuzu, ürün kalitesinde Japon standartlarını hedef alarak hafif kamyon, kamyonet, küçük otobüs, pick up gibi ticari araçların üretim, ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Anadolu Isuzu, küçük otobüs grubunda ürettiği araçlar için ihracat faaliyetlerini de yürütmektedir. Şirketin ihracat faaliyetleri çoğunluğu Avrupa Birliği üyesi olan 26 ülkeyi kapsamaktadır. Türkiye’den yapılan küçük otobüs ihracatında önemli bir yere sahip olan Anadolu Isuzu, son dokuz yıldır (2004-2012) Türkiye küçük otobüs ihracat lideri konumundadır. 620 çalışanıyla, müşteri memnuniyetini şirketin temel görev ve sorumluluğu olarak benimseyen kurumun, “ISO 9001-2008 Kalite Belgesi” ve “ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistem Belgesi” bulunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir