İkinci el araç dünyası OTOMOL, ilk yetkili satıcısını Bodrum’da açtı!

Kurumsal ikinci el otomotiv sektörüne Mayıs ayında İstanbul’da açılan merkezi ile iddialı bir giriş yapan OTOMOL, ilk yetkili satıcısını Bodrum’da hizmete sunuyor. İkinci el otomotiv sektöründe güven olgusunu temel prensip edinen OTOMOL, Ege’deki talebi de öncelikli olarak Bodrum’dan karşılamaya başlıyor.

İkinci el otomobil pazarının kurumsal alanda lider şirketlerinden olmayı hedefleyen OTOMOL, İstanbul Merter’de bulunan merkez açılışının ardından Türkiye genelindeki hizmet ve yetkili satış ağı çalışmalarını hızla sürdürüyor. İlk yetkili satış noktasını Bodrum’un köklü grubu Grs Otomotiv’in girişimciliği ile açan OTOMOL, Ege’de hizmet vermeye başlıyor.

OTOMOL, müşterilerine ‘güvenilir kurumsal ikinci el araç’ tercihlerindeki araç alım satım işlemlerinde tek noktadan tüm hizmetleri alabilme imkânını sunuyor. 2013 sona ermeden Türkiye genelinde farklı illerde satış noktaları açmayı planlayan OTOMOL, Bodrum yetkili satıcısı ile Ege Bölgesi’nin ikinci el araç ihtiyacına daha yakından karşılık vermeye başlıyor. OTOMOL Bodrum, 1000 m2 açık alan, 200 m2 kapalı alanda ikinci el araç alım-satım hizmetinin yanı sıra araç takas, ekspertiz, garanti, kredi, sigorta, tescil, aksesuar ve araç yenileme hizmetlerini de sunuyor. OTOMOL Bodrum, geniş araç yelpazesi ile OTOMOL markasının kurumsal yapısında sağladığı ikinci el araç alış-satış standartlarının hepsini Bodrum’da da müşterileriyle buluşturuyor.

Temel hedeflerini ikinci el otomobil pazarının kurumsal alanda lider şirketi olmak olarak tanımlayan ve büyük bir OTOMOL ailesi yaratmayı amaçladıklarını belirten OTOMOL Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan, Bodrum yetkili satıcısının açılışında yaptığı konuşmada; ’’Türkiye’de ikinci el araç sektöründeki satışlar, sıfır araç satışlarının yaklaşık 2.5 katına sahip. Böyle bir hacmi olan ikinci el otomotiv sektöründe Türkiye genelindeki ihtiyaca farklı illerde açacağımız yetkili satıcılar ile yanıt vereceğiz. Bu misyonumuz doğrultusunda Bodrum’daki ilk yetkili noktamız ile OTOMOL ailesini genişletiyor ve OTOMOL güvencesini Ege’ye taşıyoruz. İstanbul Merter’deki merkezimizde sunduğumuz hizmet anlayışı ile Bodrum’da hizmet vereceğiz. Türkiye genelinde önümüzdeki beş senelik plan çerçevesinde toplam 50 yetkili satış noktasına ulaşmak üzere çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz’’ dedi.

OTOMOL Bodrum Yönetim Kurulu Başkanı Mazlum Ağan ise açılış törenindeki konuşmasında; ’’Otomobil almak isteyen, otomobilini satmayı düşünen, otomobilini ikinci el başka bir araçla değiştirmek isteyen herkes için OTOMOL ailesi olarak artık Bodrum’da da hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz, araçlarını hem satın alırken hem de satarken piyasa değerinde fiyatlandırılacağı konusunda güven içinde olacak. Bodrum, Ege’de stratejik bir öneme sahip. Ege’nin her ili için bir geçiş noktası veya durak diyebiliriz. Bu nedenle OTOMOL olarak Bodrum’da kısa zamanda Ege geneline hizmet vereceğimize inanıyoruz,” dedi.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Ekspertiz dedi ki:

    Web siteniz çok başarılı.. Emeğinize ve bilginize sağlık. Başarılarınızın devamını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir