Her gün milyonlarca insan TOTAL’i seçiyor

Dünya akaryakıt devi Total’in Türkiye’ye yatırımları devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı konusunda yaptığı çalışmalarla ISO 10002 sertifikasını alan Total, faaliyetlerinin temelinde bulunan “Güven” temasını ön plana çıkardığı yeni imaj kampanyasıyla Güvenilir, Yakın ve Yenilikçi stratejisi ile tüketicilere ulaşıyor.

Dünya genelinde 15 binden fazla istasyona sahip Total’e duyulan güvenin bir göstergesi olarak Total istasyonları her gün milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Total yeni imaj kampanyası ile, dünyadaki birçok müşterisinde olduğu gibi Türk kullanıcılarının da Total’e duyduğu güveni artırmayı hedefliyor. Total yeni imaj kampanyası için hazırladıkları reklam filmi ile hizmet kalitesini, güler yüzlü hizmet anlayışını ve “güven” kavramını müşterilerine anlatıyor.

Müşterileriyle ve paydaşlarıyla güven ilişkisiyle bağ kuran Total, tanıtımı yapılan imaj kampanyası sayesinde Türkiye’deki yatırımlarına devam eedeceğini gösterdi. Yenilenen görsel imajı ile Total; 100 istasyonu bu yeni görsel kimliğine göre giydirdi ve müşterilerine keyifli bir mola imkanı sunan Cafe Bonjour konseptli marketlerini ön plana çıkardı. İmaj filmi ile beraber Total’in müşterilere ne kadar yakın olduğunu, müşterileri mutlu etmek için saygı çerçevesinde gösterdiği çabayı gösterdi. Filmde gösterilen erkek istasyon görevlilerinin yanı sıra birçok kadın istasyon görevlisinin de olduğu görülüyor bu sayede yenilikçi gelişim de vurgulanıyor. Ayrıca istasyonlardaki hizmetin önemli bir unsuru olan temiz ve hijyenik tuvaletlere de filmde yer veriliyor.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir