Mobil 1 size Grand Prix Yarışlarına Çok Yakın Olma Fırsatı Sunuyor

Yeni yarış temalı yarışma, Vodafone McLaren Mercedes Formula 1 ekibinin sahne arkasına çok özel erişim sağlıyor

‘Get Personal’ yarışması motorsporları tutkunlarına pit alanında yaşamı sanal olarak deneyimleme fırsatı sunuyor

Bir hafta sonu Vodafone McLaren Mercedes Formula 1 ekibine katılma ve benzersiz bir ürün kazanma fırsatı

Paylaşılabilir kişiye özel video sizi ekibin komuta merkezinde bir gezintiye çıkarıyor

Bu sezon Vodafone McLaren Mercedes MP4-28 direksiyonunda Dünya Şampiyonu Pilotu Jenson Button’a eşlik edecek olan yeni pilot Sergio Perez ile Mobil 1 sentetik motor yağı arkasındaki ekip motor sporları tutkunlarına sanal olarak kokpitteki pilotlara katılma fırsatı sunan ‘Get Personal’ yarışmasını başlatıyor.

Yarışmacılar, kendilerini sahne arkasına taşıyacak ve sanal olarak birer test sürücüsüne dönüştürecek olan kişisel paylaşılabilir videolarını yaratabilecekleri www.mobil1.com/getpersonal sitesini ziyaret ederek kayıt olmaları için teşvik ediliyor. Büyük ödülü kazanan şanslı yarışmacı 2013 Formula 1 Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix’deki Mobil 1 ve Vodafone McLaren Mercedes ekibiyle yakından tanışma fırsatı yakalayacak.

Büyük ödülü kazanan yarışmacı, pit alanında yapılacak bir turun yanı sıra, pistte kullanılan yağ ve yakıtı analiz ederlerken Mobil 1 teknisyenleriyle yan yana olma fırsatı yakalayacak.

Yarışmada sıralamaya giren bir kısım Türk yarışmacı yarış arabasının içinden parçalar dâhil ayrıcalıklı, özel ürünlere sahip olacaklar.

Mobil Oil Türk A.Ş. Dijital Pazarlama ve Halkla İlişkiler Koordinatörü İrem Algıer, “Motorsporları tutkunlarının aksiyona uzak kalmamaları ve ekipleri platformun en tepesine çıkarmaya yardımcı olan anahtar strateji ve teknolojiler hakkında daha fazla şey öğrenmelerine yardımcı olmak için sürekli yeni yöntemler peşindeyiz. Mobil 1 ‘Get Personal’ yarışması sayesinde ExxonMobil ve Vodafone McLaren Mercedes arasındaki uzun süreli teknoloji ortaklığını güçlendiriyor ve yarış tutkunlarına benzersiz bir deneyim ve Grand Prix yarışının en popüler ekiplerinden birinin içine girme şansı tanıyoruz” dedi.

2013 Grand Prix Yarış sezonu, ExxonMobil ve Vodafone McLaren Mercedes arasındaki Teknoloji Ortaklığının 19. yılını temsil ediyor. Mobil 1 teknolojisinin arkasındaki ekip her yarışta pistte hazır bulunarak Vodafone McLaren Mercedes ekibine yüksek performanslı yağlar, yarış yakıtı formülasyonu ve teknik mühendislik konularında destek sağlıyor.

Daha fazla bilgi almak ve yarışmaya katılarak kişisel videonuzu oluşturmak ve paylaşmak için www.mobil1.com/getpersonal adresini ziyaret edin. Ziyaretçiler aynı zamanda Mobil 1 arkasındaki ekipten benzersiz, motorspor temalı açılımlar da alacaktır.

Tamircinize danışın ya da önde gelen perakendeciler ve araba parçaları satan mağazalardaki Mobil 1 yelpazesine bakın. Mobil 1 hakkında daha fazla bilgi için, lütfen http://www.mobil1.com.tr/ adresini ziyaret edin.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir