Oto Lastik

Published on Şubat 26th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Brisa, Firestone tarım lastiklerini pazara sunuyor

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İlk kez 1932 yılında ABD’nin Ohio eyaletinde kendisi de çiftçi bir aileden gelen Harvey S. Firestone tarafından üretilen tarım lastiği markası Firestone, ürün gamını sürekli genişleten ve her türlü zorlu yol koşuluna uygun lastiği sunmayı hedefleyen Brisa ile artık Türkiye’de!

Brisa’nın ortağı ve sektöründe dünya lideri olan Bridgestone Corporation’ın Türkiye dışındaki pazarlara sunduğu ikinci markası Firestone’un ürün portfolyosundaki tarım lastikleri, Brisa ile Türkiye pazarında.

Tarım lastiği pazarında Lassa markasıyla hizmet veren Brisa, ürün gamını genişleterek bu segmentte yer alan ürün portföyünü genişletmek amacıyla, tarım lastiği pazarındaki kuralları değiştirerek büyük bir değişimin öncüsü olan Firestone markasını da Türk çiftçileriye buluşturuyor.

1988 yılında, Brisa’nın ortağı Bridgestone Corporation tarafından satın alınan, ABD’de hala lider tarım lastiği markası olan Firestone, üstün çekiş gücü ve konforlu sürüş farkıyla artık Türk çiftçisinin de beğenisine sunuluyor. Çiftçilerin ihtiyaçları gözetilerek üretilen Firestone tarım lastikleri, Türkiye’de ilk etapta 6 farklı ebatta yer alıyor. Önümüzdeki günlerde müşteri ihtiyaçları ve beklentilerine uygun olarak ürün gamına yeni ebatlar da eklenmekte.

Çiftçilerin tarım lastiği değişimi yaptıkları bugünlerde ise, Brisa sunduğu kampanyalarla ürünlerini cazip hale getiriyor. 31 Mayıs tarihine kadar geçerli kampanyalarla, Türkiye genelinde yaygın Lassa, Bridgestone ve Lastiğim satış noktalarında tarım lastiklerinde “cazip fiyat ve ödeme koşulları” sunuluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑