Oto Haber

Published on Nisan 16th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Kastamonu Özel Halk Otobüsleri’ne 25 Isuzu Novociti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anadolu Isuzu Keyfi Kastamonu Yollarında

Ürettiği engelli erişimine uygun, modern otobüsleriyle toplu taşıma sektörünün önde gelen ismi Anadolu Isuzu, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Hatay Öztopraklar Otomotiv tarafından, Kütahya Özel Halk Otobüsleri’ne 25 adet Novociti, düzenlenen törenle teslim edildi. Kastamonu Belediyesi önünde gerçekleşen teslimat törenine, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı, Isuzu Hatay Öztopraklar Bayisi firma yetkilisi Vedi Öztoprak ve Kastamonu Özel Halk Otobüsü İşletmesi Başkanı Mehmet Tiryakioğlu katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı, araçların güçlü teknik donanımlarına değindi. Yazıcı, sözlerini şöyle tamamladı:

“Novociti otobüslerimiz, Euro5 çevreci motora ve engelli ulaşımına uygun dizayna sahiptir. Yurt dışına da ihraç edilen otobüslerimiz, segmentte en çok tercih edilen araçlardır.

Özellikle satış sonrası hizmetler teşkilatındaki yaygınlığımız, kaliteli servis ve uygun yedek parça maliyetlerimizle, müşterilerimize araçları sadece satana kadar değil, kullandıkları süre boyunca da memnuniyet sağlamayı ilke edinerek, ticaretten öte oluşturduğumuz kalıcı dostluklarla her platformda lider ve yol gösterici olmaya devam ediyoruz, bundan sonra da edeceğiz.’’

Tören sonunda yapılan plaket takdimi ve kurdela kesiminin ardından Isuzu Satış Müdürü
Efe Yazıcı, temsili Isuzu anahtarını Kastamonu Özel Halk Otobüsleri İşletmesi Başkanı Mehmet Tiryakioğlu’na teslim etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑