Kampanyalar

Published on Şubat 17th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

SEAT’tan Ibiza ve Leon’a özel indirimler

 

Doğuş Otomotiv – SEAT, Ibiza ve Leon modellerinde çok özel indirimlerin olduğu kampanyasını UYGULAMAYA BAŞLADI. Kampanya süresince SEAT Finans’tan ayda 499 TL ödeme seçeneğinin yer aldığı balon ödeme seçenekleri de sunuluyor.

SEAT’ın en ilgi çeken modeli olan ve Türkiye’de 5 üyesi bulunan Ibiza, benzinli ve dizel modelleriyle segmentinde rakipleri arasında yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanısıra, tutumlu yakıt tüketimiyle de öne çıkıyor. Kampanyada, Ibiza’nın 1,4 lt 85 hp motora sahip Reference donanım seviyesindeki versiyonu 29 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor.

SEAT’ın tasarımı, dinamik sürüş özellikleri, kullanım maliyeti ve ikinci el değeriyle son derece beğeni toplayan Leon modeli de kampanya kapsamına dahil. Kompakt segmentteki hem sportif hem de verimli bir alternatif olan ve tasarımıyla bütünleşen güçlü dinamikleriyle öne çıkan Leon’da da 2 bin 200 TL’ye varan indirim olanağı bulunuyor. Kampanya süresince Leon’un 1,2 lt TSI 105 hp’lik motora sahip Style donanım seviyesindeki versiyonu 40 bin 900 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑