Kampanyalar

Published on Ocak 11th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Peugeot’da sınırlı sayıda araçlar için avantajlı fiyatlar devam ediyor…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Peugeot’da Ocak ayına özel çok cazip avantajlar sunuluyor. Segmentlerinin en beğenilen modellerinden olan Peugeot 208, 308, 3008, 508 ve 5008 modellerinde sınırlı sayıda araç için 4 bin TL’ye varan indirim fırsatları dikkat çekiyor. Ayrıca Partner Tepee’de 1.500 TL’ ye varan indirimler, hafif ticari araç sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sağlıyor. Yeni Peugeot 301 modeli ise 30.350 TL başlangıç fiyatı ile Peugeot Yetkili Satıcıları’nda yerlerini alıyorlar.

Peugeot, Ocak ayında cazip avantajlar sunuyor. Dünya prömiyeri Türkiye’ de gerçekleştirilen, karakterli tasarımı ve dayanıklılığıyla sınıfının lideri Yeni Peugeot 301, 30.350 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla dikkat çekiyor.

Peugeot Markası’nın bilgi birikimi ve teknolojik yeniliklerden yararlanılarak geliştirilen, 3 kapılı ve 5 kapılı olmak üzere iki farklı gövde tipi ile pazara sunulan Peugeot 208 modellerinde de çok cazip fırsatlar sunuluyor. Peugeot 208 Active modellerine sahip olmak isteyen müşteriler, SMEG dokunmatik ekran dahil 4 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Ayrıca, Grip Control sistemiyle, karlı zeminler dahil olmak üzere 5 farklı moda göre ayar yapılabilen Peugeot 3008 modelleri, 4 bin TL’ye varan indirimler ile Peugeot Showroomları’nda sizleri bekliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑