Kampanyalar no image

Published on Haziran 30th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Avia yaz kampanyasını 15 temmuz’da sonlandıracak!

Ulubaşlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ulucar Otomotiv güvencesindeki Avia kamyonlarda indirimler 15 Temmuz’a kadar uzatıldı.

Güçlü şase sistemiyle yataklı, yataksız ve körüklü olmak üzere 5 tip şase seçeneği bulunan Avia kamyonlar 7,5-10 ve 12,5 tonluk modellerinde kampanya yapmıştı. Avia Kamyonları Türkiye Distribütörü Ulucar Otomotiv, kampanyayı kaçırıp da üzülen tüm ticari araç müşterilerini bu son tatil sürprizinden yararlandırmayı amaçlıyor.

7,5 tonluk kamyon için 82.900 TL olan anahtar teslim fiyatı kampanya dolayısıyla 74.900 TL olarak güncelleniyor. Avia kamyonlar 10 tonluk modelde 87.900 TL’den 79.900 TL’ye, 12 tonluk modelde 92.900 TL’den 84.900 TL’ye inen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Avia kamyonlar, Avrupa’nın önemli otomotiv üretim merkezlerinden biri haline gelen Çek Cumhuriyeti’nde, Türkiye şartlarındaki yol yapısına uygun olarak dizayn edildi. Havalı koltuk, ABS ve klima donanımları ile ev konforunda seyahat yapma olanağı sunan Avia modelleri; kaliteli, sağlam ve güvenli bir yol arkadaşı oluyor. Uzun yol yük taşımacılığı içinde uygun olan Avia modelleri, uzun yol şoförlerini zorlu koşullarda rahat ettiriyor.

Tonaj sorunu olmayan 12 tonluk şehir kamyonları, 3,4 ton araç ağırlığı, 8,6 ton taşıma kapasitesi ile maksimum fayda sağlıyor. 7,5-10 ve 12 tonluk Avia kamyonlar 15 Temmuz’a kadar kampanyalı fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Hesaplı Periyodik Bakım

Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulucar Otomotiv, Avia modellerinin Türkiye Distribütörü. Ulucar Otomotiv, Türkiye genelinde 24 adet servisiyle 7/24 yol yardımı hizmetinde bulunuyor. Periyodik bakımlarda hesaplı fiyatlamalar ve uygun yedek parça seçenekleri sunuyor.

3 yıl sınırsız km ve 8 yıllık anti paslanmazlık garantisi

Avrupa’nın önemli otomotiv üretim merkezlerinden biri haline gelen Çek Cumhuriyeti’nde 1919 yılında kurulan Avia, hafif ticari araç sektöründe ülkenin ciddi kuruluşları arasında yer alıyor. 1967 yılında kamyon imalatına başlayan Avia’nın tüm ürünleri Çek Cumhuriyeti’nde üretiliyor. 3 yıl sınırsız km ve 8 yıllık anti paslanmazlık garantili Avia, Euro 5 Cummis Motor, ZF Şanzıman, ZF Direksiyon, WABCO markalı kuru havalı fren sistemi gibi teknik donanımlara sahip. Tüm modeller %15 yakıt tüketimi sağlıyor. Uygun faizle banka kredisi alarak veya kredi kartına taksit imkanıyla ödeme kolaylığı sağlayan kampanyada; dilerseniz kefilsiz, bankaya gitmeden 72 aya kadar 5 dakikada kredi alarak Avia sahibi olabilirsiniz.

Marka farkı gözetmeksizin takasa olanak veren kampanyada özel istekle 4X4 kamyon siparişleri verilebiliyor.

* ÖTV, KDV dahil olup trafik tescil masrafları müşteriye aittir.

İndirimli Fiyatlar:

7,5 tonluk 74.900 TL

10 tonluk 79.900 TL

12 tonluk  84.900 TL

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑