Alfa Romeo’dan Giulietta ve MiTo’ya  Özel Yarısı..."/> Alfa Romeo’dan 1 yıl sonra ödemeli faizsiz kredi kampanyası - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Kampanyalar

Published on Şubat 17th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Alfa Romeo’dan 1 yıl sonra ödemeli faizsiz kredi kampanyası

Alfa Romeo’dan Giulietta ve MiTo’ya  Özel Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde Kampanyası!

Alfa Romeo, çok özel kampanyalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Alfa Romeo’dan “Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde Kampanyası” ile yine farkını ortaya koyuyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans ayrıcalığıyla müşterilere tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını Şubat 2013’te nakit, geri kalanı ise %0 faiz oranı ile Şubat 2014’te ödeme imkanı sunuluyor.

Kampanya kapsamında Alfa Romeo Giulietta modeli Şubat ayı boyunca 53 bin 700 TL’den başlayan satış fiyatlarıyla, Alfa Romeo MiTo modeli ise 46 bin TL’den başlayan fiyatlarla otomobil severlerin beğenisine sunuluyor.

İtalyan stili sportifliği ile zarafet anlayışını birleştiren Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla düzenlediği Şubat ayı kampanyası kapsamında Giulietta ve MiTo modellerinde sunduğu avantajlar ile dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında, 53 bin 700 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta modelini ve 46 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Alfa Romeo MiTo modelini tercih edecek müşterilere, araç fiyatının yarısını kredilendirme imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamında Alfa Romeo müşterileri, Şubat ayı kampanyası kapsamında tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını Şubat 2013’te nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek Şubat 2014 tarihinde  % 0 faiz oranı ile tek taksitte ödeyebilecekler.

Aylık 1079 TL Taksitle Alfa Romeo Giulietta Sahibi Olma Fırsatı

Kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli kredi kullanmak isteyen Alfa Romeo müşterileri, Giulietta modeline 36 ay vadeli 0.35% faiz oranıyla 36 bin TL kredi kullanarak, aylık 1.079 TL eşit taksit ile sahip olma imkanına kavuşuyor. Alfa Romeo MiTo modeli için ise 30 ay vadeli 0.33% faiz oranı ile 30 bin TL kredi imkanından yararlanan müşteriler, aylık 1.063 TL eşit taksitle hayallerinin otomobiline sahip olabiliyor.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑