Oto Haber

Published on Nisan 19th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Çocuklar Bayramlarını Toyota Plazalarda Kutlayacak

Toyota 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gönüllerince bir bayram yaşamak isteyen çocukları yine unutmadı. 20-23 Nisan tarihleri arasında Toyota Plazalara gelen çocuklar için çok renkli hediyeler hazırlanırken, anne babalar da test sürüşü yapabilecek. Auris karakterlerinin yer aldığı standların önünde neşeli aile fotoğrafı çekip “Ailem” konulu şiir yazarak Toyota’nın facebook sayfasına yükleyenler arasından 10 kişi iPad kazanabilecek.

Toyota, artık gelenekselleşen “23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri” ile tüm çocukları ve ebeveynlerini 20-23 Nisan tarihleri arasında tüm Türkiye’ye yayılmış plazalarına davet ediyor. 23 Nisan etkinlik günleri çerçevesinde Toyota Plazaları ziyaret edecek çocuklara boyama kitabı, boyölçer, balon, şakşak ve boya kalemleri hediye edilirken, ebeveynler Toyota modellerini test edebilecek. Auris karakterlerinin yer aldığı standlarda çekilen neşeli aile fotoğrafları ile “Ailem” konulu yazdıkları şiiri en geç 28 Nisan’a kadar Facebook Toyota Türkiye sayfasındaki Toyota Çocuk Şenliği 2013 uygulamasına yükleyenler 10 adet iPad’ten birini kazanma şansına sahip olacaklar. Jüri değerlendirmesi sonucu en güzel 10 şiir belirlenecek ve kazananlar 9 Mayıs günü Toyota Türkiye Faceboook sayfasında ilan edilecek.

Toyota, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm Türkiye’ye yayılmış bayilerinde coşkulu bir şekilde kutlaması için Toyota Çocuk Şenliği’nde bütün çocukları plazalarına bekliyor. Çocuklar bayramlarını eğlenceli bir şekilde kutlarken, ebeveynleri de Toyota teknolojisini yakından tanıma fırsatı bulabilecekler.

Tags: , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑