Akaryakıt

Published on Nisan 15th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Boyner’den alışveriş yapın, Shell kalitesiyle yol alın!

SHELL CLUB SMART CARD SAHİPLERİ BOYNER ALIŞVERİŞLERİNDE 30 TL HEDİYE YAKIT KAZANIYOR

Shell ve Boyner arasında yapılan işbirliği kapsamında Boyner’den tek seferde 150 TL alışveren yapan Shell Smart Card sahipleri Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanıyor.

Gerçekleştirdikleri iş birlikleriyle müşterilerine cazip fırsatlar sunan Shell ve Boyner, yeni kampanyaları ile yine çok kazandırıyor. Shell ve Boyner arasında gerçekleştirilen yeni kampanya kapsamında, Boyner’den tek seferde 150 TL alışveriş yapan Shell Club Smart Card sahipleri, Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanma şansına sahip oluyor. Kampanya, 13-30 Nisan 2013 tarihleri arasında Boyner’den Boyner Anahtar’la tek seferde yapılan 150 TL alışverişe Shell’den 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediyesini kapsıyor.

Kampanya Şartları:

Yakıt hediyesi kazanmak için, Boyner Mağazaları’nda bulunan Boyner Anahtar Noktası’dan fatura ibrazıyla kampanya şifresinin yer aldığı sertifikanın alınması gerekiyor. Kampanyaya katılım için aralarında birer boşluk bırakarak “SHELL” yazıp Club Smart veya Money Club kart numarası ile sertifikanın üzerinde bulunan kampanya şifresini Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için ise 0 532 754 25 52’ ye kısa mesajla göndermek yeterli olacak.

Hediye Club Smart puanlar 10 Mayıs 2013 Cuma günü Shell Club Smart kartlara yüklenecek. Club Smart puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2013’tür. Yüklenen hediye puanlar ile sadece Shell Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alınabilecek.

 

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑