Motor Sporları

Published on Kasım 2nd, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Sezon Finali Urla’da

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2012 otomobil sporları sezonu Türkiye Off-road Şampiyonası’nın 3-4 Kasım tarihlerinde koşulacak sezonun beşinci ayak yarışıyla sona eriyor.

İzmir Doğa Sporları ve Off-Road Derneği tarafından İzmir Urla’da organize edilecek yarışma, sezonun şampiyonlarını belirlemesi açısından büyük bir heyecana sahne olacak.

3 Kasım Cumartesi günü saat 14:00’da Urla Belediyesi önündeki sembolik startın ardından ekipler iki gün boyunca üçü engelli, dördü mukavemet olmak üzere toplamda yedi özel etap geçerek finişe gelmeye çalışacaklar.

Yarışmanın ödül töreni ise 4 Kasım Pazar günü saat 18:00’da Urla’daki Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü’nde gerçekleştirilecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑