Lexus ve Skyjet Uzay Aracı Kırmızı Halıda Boy Gösterdi

Sadece bir otomobil değil bir yaşam tarzı markası olan Lexus, bir ilke daha imza atarak merakla beklenen Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi için tasarladığı uzay aracı SKYJET ile prömiyere katıldı. Merakla beklenen macera filminin galası, Hollywood’da Grauman’ın Çin Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. 28. Yüzyılın uzay aracı da, filmin ünlü oyuncuları Cara Delevingne ve Dane DeHaan’ın yanında kırmızı halıda sergilendi.

Başrolde yer alan Cara Delevingne ve Dane DeHaan’ın yanı sıra filmin oyuncuları Rihanna ve Kris Wu da galaya katılarak SKYJET ile fotoğraf çektirdi. Avrupa sinemasının en büyük bütçeli filmi olan Valerian’a büyük bir ilgi gösterildi.

Lexus tasarımcıları tarafından yapılan ve markanın etkileyici tasarım dilinden ilham alan SKYJET, 700 yıl sonraki geleceği temsil ediyor. Lexus’un ikonik detaylarına sahip SKYJET, aynı zamanda Yapay Zeka ve hidrojen yakıtı teknolojilerini de kullanıyor.

Bir kitap uyarlaması olarak beyaz perdeye aktarılan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, Türkiye’de de 27 Temmuz’dan itibaren vizyona girecek.

H. Hüseyin YAYLA

Hüseyin Yayla Kimdir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir