Volkswagen Ticari Araç’tan bayram kampanyası

Volkswagen Ticari Araç’ın Ramazan Bayramı’na özel kampanyasında 7 bin 250 TL’ye varan indirimler sunuluyor.

Volkswagen Ticari Araç avantajlı fiyat uygulamaları Ramazan Bayramı’nda da devam ediyor. Model gamında yer alan Transporter, Caravelle, Crafter ve Amarok ile Caddy modelinin dahil olduğu kampanyada yüzde 4 ile yüzde 7,8 arasında değişen oranlarda indirim olanakları sunuluyor. 

Volkswagen Ticari Araç tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında Transporter modelinde 5 bin 500 TL’ye, Caravelle 7 bin 250 TL’ye ve Crafter modellerinde 3 bin 500 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Kampanya süresince Caddy modellerinde de yüzde 7,8 oranında bir indirim sözkonusu. Caddy Kombi 1.6 TDI Trendline 42 bin 710.-TL’den, Caddy Kombi 1.6 TDI Comfortline ise 48 bin 758.-TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satın alınabiliyor.

Amarok modellerinde de yüzde 4 ile yüzde 7,7 arasında değişen indirim olanaklarının yer aldığı kampanyada Amarok’un 4×2 versiyonuyla 4×4 versiyonu arasındaki fiyat farkı da 6 bin 500 TL olarak belirlendi. Bayram kampanyasında Amarok 2.0 BiTDI Trendline modelin 4×2 versiyonu 54 bin 680 TL’den, 4×4 versiyonu ise 61 bin 180 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir