Ay sonuna kadar ÖTV farkı Chevrolet’den

EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve göz alıcı tasarımıyla büyük beğeni gören Cruze ÖTV’si bizden 35.860 TL’den başlayan fiyatlarla sadece kısa bir süre için kaçırılmayacak fırsat sunuyor.
Yeni Aveo’lar 4.472 TL’ye varan indirim fırsatı ve 29.648 TL’den başlayan kampanyalı perakende satış fiyatları ile alıcılarını bekliyor.

Chevrolet Cruze’da ÖTV’de bizden, özel kampanya desteği ile avatajlı fiyatlar

Çarpıcı tasarımı, yüksek güvenlik standartları ve zengin donanımıyla sınıfının en prestijli üyesi olan Cruze’un 30 Eylül’e kadar ÖTV’si bizden. Cruze 35.860 TL’den başlayan fiyatlarla sadece kısa bir süre için kaçırılmayacak fırsatla Chevrolet bayilerinde.

Chevrolet Cruze’larda zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

Chevrolet Cruze’un 163 beygire sahip 2.0 litre dizel modeli ise sunduğu mükemmel performansın yanısıra 54.836 TL’den başlayan kaçırılmayacak fırsat fiyatları ile tercih edilecek. Yeni Aveo dizel modellerde 3.600 TL’ye varan indirimler Eylül sonuna kadar sürüyor.

Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde “Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilen ve 2012’nin ilk yarısında Avrupa’da en çok satılan Chevrolet modeli olan Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde ÖTV sonrası kaçırılmayacak fırsatlarlarını Eylül sonuna kadar sürdürüyor.

Bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni Aveo Hatchback; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri, start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atarken; 30 Eylül’e kadar 34.401 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile de fark yaratıyor.

Yeni Aveo Sedan benzinli modellerde ise 2.880 TL’ye varan indirimler ile Eylül sonuna kadar 30.317 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla pazardaki yerini alıyor.

Otomatik benzinli Aveo’larda 3.295 TL’ye varan indirimler 6 ileri tam otomatik şanzımanı ile segmentinin en yeni teknolojilerinden birini sunan Yeni Aveo Sedan modeller ise 3.295 TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.

Abdülkadir YEŞİLYURT

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...