Ferco Motor’dan ödeme kolaylıkları

Ferco Motor, sıcak yaz günlerinde motoruna atlayıp serin serin gezerken bütçesini de serin tutmak isteyenler için ödeme kolaylığı sağlayacak bir banka anlaşmasına imza attı. Ferco Motor’dan Vespa, Piaggio, Aprillia, Moto Guzzi, Gilera ve Derbi markalarından birini seçen motor tutkunları, Temmuz sonuna kadar Garanti Bankası kredi kartlarıyla artı 7 taksit imkanından faydalanacak.

Sıcak yaz günlerinde ulaşımlarını trafikten etkilenmeden serin bir ortamda gerçekleştirmek isteyenlerin motosiklet hayalleri canlanır. Ferco Motor, bu sezon kimse hayallerini ertelemesin diye Garanti Bankası ile işbirliği yaparak, 7 ekstra taksit imkanı sunuyor. Temmuz sonuna kadar sürecek olan kampanya ile herkes kendi karakterine yakıştırdığı bir motosiklet ile özgürlüğün tadını çıkartacak.

Ferco Motor bünyesinde Vespa, Piaggio, Aprillia, Moto Guzzi, Gilera ve Derbi olmak üzere 6 dev motor markası bulunuyor. Seçiminiz tasarım ikonu rengarenk bir Vespa ya da uzun mesafeli sürüşlerde konforunuzdan ödün vermeyecek bir Moto Guzzi de olsa artı 7 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz. Seyahat ve günlük kullanım için mükemmel bir motor olan yeni Aprilia Caponord 1200 modeliyle ise güvenlik, performans ve konforu bir arada sunan bir enduro deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ferco Motor Hakkında

Ferco Grup bünyesinde faaliyet gösteren Ferco Motor, 2000 yılından bu yana, Avrupa’nın 1. dünyanın en büyük 4. motosiklet üreticisi olan Piaggio & C.S.p.a’nın, Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır. Piaggio & C.S.p.a bünyesindeki Piaggio, Vespa, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini, Türkiye genelinde 24 ilde, 40’ı aşkın bayii ve yetkili servisiyle vermektedir. Ferco Motor, motosiklet kültürünü yaymak amacı ile satış ve satış sonrası hizmetler haricinde de yatırımlara imza atmaktadır. Güvenli sürüş merkezi Vespa Academy, kullanıcılarını etkinlikler ve gezilerle bir araya getiren Vespa Lovers Club, Vespa kiralama hizmeti Almost My Scooter ile motosiklet kültürünün her alanında hizmet veren Ferco Motor’u daha detaylı bilgi için www.fercomotor.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir