Bosch, Automechanika 2013’te

Otomotiv yedek parça pazarının önde gelen tedarikçilerinden Bosch, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında, iki standıyla Automechanika İstanbul’da

Bosch, 12. salon, C100 ve D110 numaralı standlarında, yedek parçalarının yanı sıra, servis ekipmanları, teknik eğitimlerini ve Bosch servis konseptini tanıtacak

Bosch standında, arıza tespit cihazları üzerinde canlı teknik eğitim de verilecek

Dünyanın önde gelen yedek parça tedarikçilerinden Bosch, Avrupa’nın bir numaralı OEM  ve satış sonrası etkinliği fuarı Automechanika İstanbul 2013’te, iki farklı standı ile yedek parça, test cihazları, teknik eğitim, Bosch Extra ve Bosch servisleri alanındaki son gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşacak.

Otomobile dair her ayrıntı Bosch standında

4 gün boyunca, Beylükdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde, Authomechanika İstanbul 2013 Fuarı’nda, 12. salonda bulunan C100 ve D110 numaralı standlarda ziyaretçileri fren sistemlerinden dizel sistemlere, bujiden aküye, filtre sistemlerine kadar otomobil yedek parçaları ile ilgili bilgilendirerek, son yenilikleri aktaracak olan Bosch Otomotiv Yedek Parça Yetkilileri, aynı zamanda Bosch servislerinin farklı konseptini de fuar ziyaretçilerine tanıtacak.

Otomotiv servisleri için en son teknolojiye sahip servis ekipmanları

Fuar ziyaretçileri, 11-14 Nisan tarihleri arasında, Bosch standında, otomotiv servis donanımlarında büyük önem taşıyan servis ekipmanlarını da görebilecekler. Cihazlar hakkında detaylı bilgi edinme imkanı bulacak ziyaretçiler, bu cihazlar üzerinde, canlı teknik eğitim de alabilecekler.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir