Bonus ile MTV ödeyenler 3 taksit kazanıyor

Her motorlu araç sahibinin ödemek durumunda olduğu MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemesi için son günler yaklaşıyor. Her yıl Ocak ve Temmuz ayında iki seferde ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ilk taksitinin Ocak ayında ödenmesi gerekiyor.

Devlet tarafından belirlendiği üzere MTV ödemelerini iki taksitle yapabilmek mümkün. Ancak iki taksit size yeterli gelmiyorsa ve borcunuzu daha uzun vadede ödemek istiyorsanız, Bonus’un MTV kampanyası ilginizi çekebilir. Bu kampanya ile MTV borcunu Bonus ile ödeyenler ücretsiz 3 taksit avantajı elde ediyor. Tabi bunun için bir Bonus kredi kartına sahip olmanız gerekiyor.

Bonus kredi kartlarınız ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den,  garanti.com.tr’den, Garanti cep şubesinden, 444 0 333 Alo Garanti’den ve şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından MTV borcunuzu uygun taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

Bonus’un MTV kampanyaları dahilinde gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den yapacağınız işlemlerde 3 taksit fırsatını yakalayabilir, Garanti cep şube, Garanti internet şube ve 444 0 333 Alo Garanti’de tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bonus’un cazip fırsatından faydalanabilmek için Garanti Bonuslar, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Bonus AMEX, Bonus Flexi, Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Miles&Smiles Business, American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey, ING Bonus, ING Pegasus, ING Bonus ticari kartlarından birine sahip olmanız yeterli.

MTV borcunu Garanti bankası kredi kartıyla gib.gov.tr’den ödeyenler üç taksitin yanı sıra Euromaster ve Sonax Uygulama Merkezi’nde geçerli çeşitli indirimler de kazanıyor.

Bonus’un kampanyası dahilinde Euromaster’ da Mobil 1 ürünleriyle yapılan 150 TL değerindeki yağ değişimi 90 TL’ye yapılıyor. Ayrıca aracınızın bütün lastiklerinin gazı kontrol edilerek, ihtiyaç varsa Nitrojen Gazı ile ücretsiz olarak dolduruluyor.

MTV ödemesini Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den yapanlara Sonax Uygulama merkezinden de indirim var. Bonus’un MTV kampanyaları kapsamında Garanti Bonus kullanıcıları Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma işlemlerinde %50 indirim veya Sonax Uygulama hizmetleri arasında yer alan belli başlı hizmetlerde %20 indirim elde ediyor.

Siz de bir Bonus Kredi Kartı sahibiyseniz, Bonus’un 3 taksitli MTV ödeme fırsatından yararlanarak taşıt verginizi uygun koşullarla ödemenin keyfine varabilirsiniz.

Bonus çeşitli kampanyalarıyla olduğu kadar kullanıcılarına kolaylık sağlayan pratik ve sorunsuz uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Bonus’un mobil uygulaması BonusFlaş’da kredi kartı ile ilgili  tüm bilgilerinize tek bir ekrandan ulaşıp ödemelerinizi kolayca yapabiliyor, yakınınızda bulunan kampanyalar hakkında bilgi alıp tek tuşla dilediğiniz kampanyaya katılabiliyorsunuz.

Ayrıca ekstre atlatma, işlem taksitlendirme, ödeme haftası değiştirme gibi bütçenizi rahatlatacak çözümlerden faydalanmanız mümkün. Bonus’un Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri ile ilgili kampanyaları ve diğer avantajlı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.bonus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir