Trafik Hayattır!’dan trafik güvenliği GIF’leri

Trafik Hayattır platformu, trafik güvenliğini özellikle gençler ve çocuklar arasında daha da artması ve yayılması için, trafik güvenliğine özel GIF’ler geliştirdi. Instagram’da kullanılabilen GIF’ler, hem gönderene, hem de alıcı da farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Doğuş Otomotiv’in, 2004 yılından itibaren toplumun tüm kesimlerinde trafik güvenliği bilincini artırmak amacıyla yürüttüğü “Trafik Hayattır!” kurumsal sorumluluk platformu, trafik güvenliği konusunda özellikle geleceğin sürücüleri ve yayaları olan gençlerde farkındalık yaratmak için gerçekleştirdiği projelerine bir yenisini ekledi.

Gençlerin, sosyal medya platformlarında da sık sık kullandığı GIF’lerin trafik güvenliği bilinci mesajları da taşımasını amaçlayan Trafik Hayattır, trafik temalı 5 GIF geliştirdi. Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da kullanılabilen GIF’ler, hem gönderende hem de alıcıda trafik güvenliği bilinci oluşturmayı amaçlıyor. Instagram kullanıcıları, Trafik Hayattır’ın GIF çıkartmalarına Hikayeler bölümünden hiz, bebekkoltugu, ceptelefonu, trafikhayattir, emniyetkemeri, yolcu, yaya, seyahat, güvenlik, hayat, dogusotomotiv, fren, gaz, bisiklet, motosiklet gibi keywordler ile arama yaparak ulaşabilecek.

Hakan Öksüz

1997 yılında Trabzon’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Balıkesir’de tamamladı. 2021 yılında Selçuk Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

8 Cevaplar

 1. halil neşe dedi ki:

  herkes bu konuda bilinçlenmeli kesinlikle

 2. mithat sevinç dedi ki:

  insanların bilinçlenmesi gerek

 3. oktay ova dedi ki:

  bu tarz gifler uyarıları daha akılda kalıcı yapıyor

 4. Kenan Gezmiş dedi ki:

  İnsanların aklında yer etmek için bu gifler çok işe yaratacaktır teşekkürler

 5. yahya dedi ki:

  trafikte güvende olmanın en garanti yolu peugeot sürüyor olmaktır :D

 6. salih dedi ki:

  çoğu kişi trafik kazalarından ölüyor arkadaşım peugeot 208 aldıktan hemen sonra trafik sigortası yaptı

 7. tarık dedi ki:

  trafik önemli gerçekten de ilk defa kendim araç aldım o da peugeot 2008 hiç bir kazaya girişesim yok

 8. yunus dedi ki:

  peugeot 208 kullandığımdan beri dikkat ederim trafiğe sanırım bu araç bana bir şans getirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir