Teknik Bilgiler no image

Published on Kasım 6th, 2010 | tarafından Abdullah Çalışır

0

2006 model Modus 1.6 BVA’nın; motor şanzıman uyumu, sürüş dinamikleri, yalıtımı ve performansı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
atak bir karakter gösteremiyor. Tiptronik özelliği bulunan ve sürücünün kullanım tarzına uyum sağlayan şanzıman, ani hızlanmalarda vites düşürmekte biraz yavaş tepki veriyor. Yüksek yapısına rağmen virajlarda yana yatmayan Modus, genel olarak hem süspansiyon konforu hem de yalıtım disiplinlerinde başarılı. Ancak kısa aks mesafesi sebebiyle özellikle ıslak zeminlerde dikkatli olunması gereken bir sürüş karakteri göstereceğinin de ipuçlarını veriyor. 
Sevimli görünümü ve şehiriçi otomobil karakteriyle gençlerin ve özellikle kadınların ilgi göstereceği Modus, tutumlu motoru ve geniş iç mekanı ile beğeni topluyor. Bunun yanı sıra hem yüksek ağırlıktan dolayı performans değerleri hem de yol tutuş limitleri yüksek olmayan aracın, donanım seviyesi ise sınıf standartlarında.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags:Yazar Hakkında

1977 yılında Eskişehir de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir de tamamladı. 1996 yılında Eskişehir Anadolu Teknik Lisesi Uçak Motorları bölümünden mezun oldu. 1997 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinde Otomotiv Anabilim Dalında lisans eğitimine başladı ve 2001 yılında mezun oldu. 2002-2005 yılları arasında Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Eğitimi Anabilim Dalında ‘Buji Ateşlemeli Motorlarda Sıkıştırma Ve Yanma Periyotlarının Analizi' konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. Aynı zamanda İzzet Çakan Gemi Makineleri ve Malzemeleri İmalat Ve Pazarlama Ltd. Şti'de Kalite ve İmalat Müdürlüğü, Mercedes-Benz Türk AŞ. ve Volkswagen Otomotiv Yetkili Bayilerinde 2. El Satış Müdürlüğü yaptı. Akademi Marmara Sürücü Kursu'nda Kurucu ve Müdürlük görevi, Marsan Uluslararası Taşımacılık, Otomotiv, Makine Tah. San. Ve Tic. Ltd. Şirketinde Şirket Müdürlüğü görevi yaptı. Otomotiv sektörüyle ilgili ulusal ve uluslararası sempozyumlara katılmış olup çeşitli makale çalışmaları bulunmaktadır. Bütün bu çalışmaları sırasında 20 yıldır ailesine ait olan otomotiv firmasında profesyonel olarak her marka araçta 2.El araç piyasa analizi, ekspertizliği ve alım-satım işleri yaptı. Halen ülkemizin en önemli ve değerli otomotiv distribütör markasında eğitim sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babası olan Çalışır İngilizce bilmektedir.


Üste Git ↑