Oto Haber

Published on Aralık 6th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Yeni yüzüyle otoalsat.com

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otomotiv Portalı otoalsat.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla son teknolojiye uygun olarak tamamen yenilendi. Yenilenen portal, kullanıcılar için çok daha rahat kullanım imkanı sunuyor.
Kullanıcılar site içinde istedikleri gibi hareket edecekler, çok daha rahat bilgilenecekler, araç ilanı verecekler ve mevcut ilanları inceleyecekler. Diğer yandan, sitenin teknolojik alt yapısı ve tasarımı da kullanıcıların rahat ve zevkli kullanımı için tamamen yenilendi.
Site yöneticisi Fügen Toksü, otoalsat.com ‘un otomobil tutkunlarının güncel haberleri takip edebilecekleri, otomobil alım satım işlemlerini kolaylıkla yapabilecekleri, sektör hakkında istedikleri her bilgiye diledikleri zaman ulaşabilecekleri bir otomotiv sitesi olduğunu vurguladı. Fügen Toksü sözlerine şöyle devam etti: “Kurulduğu günden bugüne hızla üye sayısını arttırmaya devam eden otoalsat.com ‘da otomotiv üreticilerinden yetkili satıcılara, bayi ve galerilerden, otomotiv kullanıcılarına kadar geniş bir üye kitlesi bulunuyor.”
Otoalsat TV sitenin yeniliklerinden biri. Sektörel konuların yer alacağı bir TV olacak. Oto Test gibi bölümlerle daha dolu ve daha hareketli bir otoalsat.com kullanıcısıyla buluşuyor. İlanlar, araçlar, haberler, röportajlar, videolar, fotoğraflar gibi sitede yer alan her türlü içeriğe kullanıcılar yorum yapabiliyor ve diğer üyelerle fikir alışverişinde rahatlıkla bulunabiliyor.
Sizin katkınız ve görüşleriniz bizim için önemli, paylaşmanızı dileriz.
Otomotiv sektörünü birlikte büyütelim ve zenginleştirelim.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑