Oto Haber

Published on Nisan 29th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Volkswagen Binek Araç QuizMode’la Depeche Mode’a bilet kazandırıyor

Dünyaca ünlü müzik grubu Depeche Mode’un Volkswagen Binek Araç ana sponsorluğunda 17 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta vereceği konser için bilet kazanma şansı QuizMode’la Volkswagen Facebook sayfasında

Doğuş Otomotiv- Volkswagen Binek Araç, Dünyaca ünlü İngiliz grubu Depeche Mode’un Avrupa turnesi kapsamında Volkswagen Binek Araç ana sponsorluğunda 17 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştireceği konser için bilet kazanma şansı Facebook’ta.

QuizMode’la Depeche Mode’a

Volkswagen Binek Araç Facebook sayfasından girilecek ‘QuizMode’ yarışmasıyla, 50 kullanıcı iki kişilik davetiye kazanma hakkı yakalayacak.

Katılımcılar uygulamada Depeche Mode’un şarkıları ile ilgili 10 soruya cevap verecekler. Depeche Mode şarkılarının 8 saniyelik bir videosu oynatılacağı her soruda, videonun alt kısmında şarkıyla ilgili bir ipucu ve 4 de seçenek sunulacak. Kullanıcılar, bu 8 saniye içinde çalan şarkıyı doğru tahmin etmeye ve 4 seçenekten doğru olanı seçmeye çalışacak.

Yarışma sonunda en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren 50 kullanıcı, konsere çift kişilik davetiye kazanacak. Kazanan yarışmacılar, 13 Mayıs günü yine Facebook’tan duyurulacak.

İstanbul beşinci durak

Volkswagen Binek Araç’ın ana sponsorluğunda Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek konser, Depeche Mode’un 7 Mayıs’ta Tel Aviv’de başlayacak Avrupa turnesinin, Atina, Sofya ve Bükreş’in ardından 5’inci durağı. Turne, grubun 2009–2010 yılları arasında gerçekleşen Avrupa turnesinin ardından vereceği ilk canlı konserler dizisi olma özelliğine sahip.

Depeche Mode’un “People are people” şarkısı Volkswagen’in efsanevi modeli Golf’ün yedinci neslinin reklam filminde jingle olarak kullanılmıştı. Reklam filminde, grubun solisti Dave Gahan da rol almıştı.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑