Fiat Linea Hem 27  bin 950 TL’den Başlayan Fiyatlar..."/> Fiat Linea için kaçırılmayacak çok özel kampanya... - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber

Published on Şubat 14th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Fiat Linea için kaçırılmayacak çok özel kampanya…

Fiat Linea Hem 27  bin 950 TL’den Başlayan Fiyatları Hem de  %0 Faizli Kredi Fırsatlatıyla Fark Yaratıyor

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Linea model ailesinin 2012 yılını “Türkiye’nin en fazla tercih edilen otomobili” olarak tamamlaması şerefine kaçırılmayacak çok özel bir kampanya başlatıyor. ODD’nin 2012 Yılı Gladyatörleri Ödülleri’nde “Yılın En Çok Satılan Otomobil Modeli” ödülüne layık görülen 2013 model Fiat Linea’lar peşin alımlarda 27 bin 950 TL’den başlayan çok özel fiyatlarla Fiat müşterilerine sunuluyor.  Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak bu özel kampanya kapsamında, Fiat Linea model ailesi, 2 bin 950 TL’ye varan ekstra avantajla 27 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin favorisi Fiat Linea sahibi olmak isteyen müşterilere ayrıca, Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla 18 bin TL’ye 18 ay vade ve % 0 faiz imkanıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında sağlanıyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, Linea model ailesinin Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından açıklanan verilere göre 2012 yılında ulaştığı 33 bin 351 adetlik satış rakamıyla “Türkiye’nin En Fazla Tercih Edilen Otomobili” unvanını kazanması şerefine kaçırılmayacak çok özel bir kampanyaya imza atıyor.  Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak bu özel kampanya kapsamında, 2013 model Fiat Linea’lar peşin alımlarda 27 bin 950 TL’den başlayan çok özel fiyatlarla Fiat müşterilerine sunuluyor. Fiat Linea model ailesi 2 bin 950 TL’ye varan ekstra avantajla 27 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin favorisi Fiat Linea sahibi olmak isteyen müşterilere ayrıca, Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla 18 bin TL’ye 18 ay vade ve % 0 faiz imkanıyla benzersiz kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında sağlanıyor.

Tofaş’ın dünya standartlarındaki Bursa’daki fabrikasında üretilen ve 100 km’de ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketim değeriyle satın alırken de kullanırken de tüketici dostu olan 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Linea model ailesi, hem estetik tasarımı hem de boyutlarıyla müşterilerinin beklentilerini ideal biçimde karşılayabiliyor.

Tags: , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑