Oto Haber

Published on Ocak 10th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

FerMas’tan 2012’ye merhaba partisi!

Ferrari ve Maserati sahipleri,

İstanbul’un en popüler mekanlarından bird’de buluştu!

 

Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, müşterileri için özel olarak gerçekleştirdiği yeni yıla merhaba konseptli ilk buluşmasını İstanbul’un en popüler eğlence mekânlarından biri olarak dikkat çeken Bird’de gerçekleştirdi.  FerMas Oto Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak ve Bird’ün sahibesi Aliye Turagay’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen partide, 2012 yılının gelişi Chivas marka viski ve Mumm Cordon Rouge marka şampanyayla kutlandı.

 

Ferrari ve Maserati markalarının Türkiye distribütörü FerMas Oto Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen geleneksel yeni yıla merhaba partisi, İstanbul’un en popüler eğlence mekânlarından biri olan Bird’de gerçekleştirildi. FerMas Oto Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak’ın ve Bird’ün sahibesi Aliye Turagay’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen geleneksel yeni yıl buluşması kapsamında Ferrari ve Maserati sahiplerinin yanı sıra iş ve sanat dünyasından 300’e yakın seçkin davetli de yer aldı.  Dünyanın en prestijli viskilerinden Chivas ve Mumm Cordon Rouge şampanya ile renklenen özel yeni yıl buluşmasında, gecenin DJ’liğini ise Bird’ün sahiplerinden Joost Rooijmans yaptı.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑