Oto Haber

Published on Haziran 1st, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

DOD İkinci El Otomobil Satışlarında Yeniliklerini Sürdürüyor…

DOD Satış Destek Hattı Otomobil AlmaköŞimdi Çok Kolay

İkinci el otomobil satışlarına kurumsallığı getiren lider marka DOD, yenilikçi yaklaşımlarını sürdürüyor. Hizmete alınan “DOD Satış Destek Hattı” ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en çabuk sürede cevap veren DOD, ikinci el satışlarında hızlı ve kolay çözümler üretmeye devam ediyor. Kuruluşundan bu yana 100 binden fazla araç satışını gerçekleştiren DOD, 444 73 63 numaralı telefon hattı ile müşterilerini birkaç saat içinde otomobillerine kavuşturuyor.

Facebook ve twitter’dan araç satışı gibi sektöründe birçok ilke imza atan DOD, yılın ilk 4 ayında da satışlarını yüzde 42 oranında artırmıştı. İkinci el araç satışında yenilikler ile sektöre ivme kazandıran DOD,  güvencesi, garantisi, kusursuz ekspertiz ve uygun fiyatlı satışları ile başarı çıtasını daha da yükseğe taşıyor. DOD Satış Destek Hattı ile müşterilerine en kolay yoldan en hızlı çözüm üreten DOD, sektöründeki aktif rolü ile de otomobil taleplerini en kısa sürede yerine getiriyor. Müşterilerine bir telefon uzaklığında olan DOD güven ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑