Bosch Otomotiv Ye..."/> Bosch extra programı büyük ödüller kazandırıyor - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Oto Haber

Published on Mart 25th, 2014 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Bosch extra programı büyük ödüller kazandırıyor

Bosch Otomotiv Yedek Parça’nın sadakat programı Bosch extra, üyesi olan otomotiv servislere büyük ödüller kazandırıyor. 

Bosch extra programın yıl sonu çekilişinde  şanslı servisler, 1 adet Mercedes otomobil,  2 adet Honda motorsiklet ve 3 adet iPhone 5 kazandı.

Üyelerine promosyon, puan kazanma, puan harcama ve ödül kazanma gibi avantajlar sunan Bosch extra, Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Kolu’nun müşteri sadakat programıdır. Programa, Bosch servislerinin yanı sıra bağımsız otomotiv servisleri de üye olabiliyor.

Bosch extra programının Türkiye genelinde 2270 üyesi bulunuyor. Üyeler, Bosch Yedek Parça ürünlerinde bulunan barkodları kesip göndererek puan kazanıyor ve bu puanları biriktirip hediye katalogundan hediyelerini seçiyorlar. Tüm üyeler, aynı zamanda kazandıkları puanlarla büyük ödüllere sahip olmak üzere yıl sonu çekiliş hakkı kazanıyorlar.

İlki bu yıl yapılan çekilişle Ankara’dan Procar Bosch Car Service büyük ödül olan Mercedes otomobili kazanırken, İstanbul’dan Dadaşlar Teknik Oto ve Nevşehir’den Kral Oto ise Honda motorsiklet alma şansına sahip oldu. 3 servis de iPhone 5 telefon kazandı.

Üyesi olan servislere büyük ödüller sunan Bosch extra çekilişlerinin her yıl geleneksel hale gelmesi planlanıyor.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑