Bosch extra programı büyük ödüller kazandırıyor

Bosch Otomotiv Yedek Parça’nın sadakat programı Bosch extra, üyesi olan otomotiv servislere büyük ödüller kazandırıyor. 

Bosch extra programın yıl sonu çekilişinde  şanslı servisler, 1 adet Mercedes otomobil,  2 adet Honda motorsiklet ve 3 adet iPhone 5 kazandı.

Üyelerine promosyon, puan kazanma, puan harcama ve ödül kazanma gibi avantajlar sunan Bosch extra, Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Kolu’nun müşteri sadakat programıdır. Programa, Bosch servislerinin yanı sıra bağımsız otomotiv servisleri de üye olabiliyor.

Bosch extra programının Türkiye genelinde 2270 üyesi bulunuyor. Üyeler, Bosch Yedek Parça ürünlerinde bulunan barkodları kesip göndererek puan kazanıyor ve bu puanları biriktirip hediye katalogundan hediyelerini seçiyorlar. Tüm üyeler, aynı zamanda kazandıkları puanlarla büyük ödüllere sahip olmak üzere yıl sonu çekiliş hakkı kazanıyorlar.

İlki bu yıl yapılan çekilişle Ankara’dan Procar Bosch Car Service büyük ödül olan Mercedes otomobili kazanırken, İstanbul’dan Dadaşlar Teknik Oto ve Nevşehir’den Kral Oto ise Honda motorsiklet alma şansına sahip oldu. 3 servis de iPhone 5 telefon kazandı.

Üyesi olan servislere büyük ödüller sunan Bosch extra çekilişlerinin her yıl geleneksel hale gelmesi planlanıyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir