Oto Haber

Published on Kasım 3rd, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Araç kaplama folyoları ile sıradışı olun!..

3M™ Reklam Ürünleri’nden Scotchprint® 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları, araç dışı tasarımları ve modifiye alanına yeni standartlar getiriyor. Otomobilinizin dış görünüşünü tamamen değiştirebilecek, modifiye için tasarlanmış uzun vadeli kullanılabilen ve sökülebilir araç kaplama folyoları, aracın herhangi bir bölümünün eksiz kaplanabilmesine olanak veriyor.

3M’nin kalitesi, güvenilirliği ve hizmet anlayışıyla piyasaya sunulan Scotchprint® 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları, yapıştırma sırasında oluşabilecek hava kabarcıklarını önleyen hava kanalcıklarına sahip. Kaput, tavan, bagaj kapağı, tampon, kapılar, yan aynalar veya aracın komple tüm gövdesine uygulanabilen ürün ayrıca geniş renk yelpazesiyle her zevke hitap ediyor. Aracın dışını değiştiren tasarımları ile modifiye alanın yaratıcılığın öncüsü olan 3M™ Scotchprint® 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları ile farklı ve özgün tasarımlar yaratarak aracınızı kişiselleştirirken sizlere sıra dışı olmanın kapıları aralanıyor.

 

 Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑